Hirdetés

  • Végre prezentálta a Snapdragon X szériát a Qualcomm

    ph Az Elite és Plus sorozat az év második felében debütál az egyes notebookokban.

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Bad Pritt #876 üzenetére

    Grendel, tényleg! Egy torszülött volt de nekem valamiért jobban tetszett mint pl a sárkány. Lehet mert sárkányt már láttam eleget ilyet meg még nem. Meg attól hogy szörnyeteg volt nem is volt az mert csak csendet akart.

    Én a gaszkonyal szoptam mert ott még azt se tudtam hogy van a parry, zenedobozról fogalmam sem volt, ilyen fogyó itemeket meg mint a molotov nem szoktam használni és főleg nem bossnál. A boss azért boss hogy legyőzzem és nem azért hogy kitrükküzzem valami olcsó módszerrel.
    Amelia-nál azi is közrejátszhatott hogy annyira megmaradt nekem hogy ott játszottam először fülessel a játékkaé és az a zene meg az üvöltése nagyon epic élmény volt.

    (#877) arpi6k
    Lényegében úgy kapsz random chalicet meg meg is nehezíti. Egyszer csináltam egy cursed rotted defiled chalice-t amiben azért volt kihívás. fél éllet, sinisterek, npc hunterek de sokkal durvábbak mint a dlc elején lévők... Megcsináltam de volt halálom nem egyszer.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák