Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz #95474176 #736 üzenetére

    Azért van több oltárod, (nekem azok sírkövek) hogy egyszerre több fèlét is lerakhass pl co-op miatt. Nem kell felszedned ha haverod egy másikba behív.
    Van egy sorrend is a fixed chalcek között és ezek utolsó szintjén kapod meg a következő féle chalice-t.
    Lesz egy legutolsó chalice amiben a legalsó szinten ott lesz a chalice-ek final bossa.
    Szóval ez afféle mellék játék a fő játékban.
    Úgy kezdődik hogy phtumeru, aztán jönnek a hintertomb chalice-ek, aztán az ailing loran és a 4. Fajta az Isz chalice de a legutolsó a pthumeru ihyll amiben a final boss van. Mármint a chalice final boss.
    A root meg a többi módosító csak az alap verziót variálja meg.
    Azokat nem muszáj bejárni de van amelyket érdemes mert jó cuccokat rejtenek. Pl olyan rúnàt amelyek csak ilyen chalice-ekből szedhetőek ki.
    Szóval ha csak végig akarod tolni a chalice-eket akkor elég a fő chalice-eken vègigmenned.
    Viszont van egy fegyver az egyik ailing loran-ban ami kell trophyhoz meg a final boss is kell ha mondjuk platinázni akarsz.
    Nekem mai napig le van rakva az utolsó 4-5 chalice hogy ha kell tudjak menni segíteni co-opban.
    Mert ugye áthívni csak úgy tudsz ha azonos szinten és ugyanabban a chalice-ben vagyunk.
    Ezekkel a plusz materialokkal amelyektől root meg rotted meg stb lesz nem csak megvariàlod az alapot hanem nehezíted is.
    Cursed-be pl csak fele az èleted az aktuálisnak ami azt jelenti hogy akár mob-ok is tudnak onehitelni. :)
    Én megjártam párat egyedül s ezt ősz hajszàllaim is bizonyítják. :)
    Sorban haladni meg annyira kell amennyire a játèk kéri.
    Pl a pthumeru asszem mind kell az elején viszont a hintertomb nem mind ad új chalice-t.
    Wikin biztos van infó hogy melyek fontosak ahhoz hogy eljuss a végső pthumerian ihyll chalice-hez.
    Ja meg még annyi hogy van pár chalice boss aki már volt az alapjátékban de van sok akik csak direkt chalicekben vannak.

    Ha gondolod majd adunk psn nevet mert a végefelé már vannak olyan chalice-ek amelyek nem viccesek egyedül.. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák