Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Djuree #620 üzenetére

    Na megvettem mindent, egyetlen fegyver hiányzik az alapjátékból a kasza, de az is volt már nálam megvéve egy másik karakterrel, de nem adta be. Viszont pff most nézem hogy hiányzott a 2 könnyebbik befejezés is, megcsináltam azt amikor lefejez a csóka. Áh lehet a másikat kellett volna és akkor lenne kaszám, de ezt nem is tudtam hogy ha lenyakaz akkor nem kapom meg.... meg ha megjegyzi hogy volt már nálam a fegyver, akkor úgysem azon múlik... áh mind1 nem nekem való ez a 100%-ra menés. Meg igazából igy már, hogy megvan a queen és mindent láttam a játékból lényegtelennek is érzem, most hogy ilyeneken múlik, hogy megjegyzi, hogy megvettem a fegyvert vagy nem ilyen áron már nem is érdekel a plat. Sztem megyek inkább majd egy kirkhammer runt vagy solo all boss runt annak több értelmét látom.

    A mostani karit még meghagyom ha kellenék segiteni őfelségéhez, egyébként nem volt nehéz, igaz 1 npc-vel és 1 playerrel kezdtük ölni, de kb félHP-n volt a boss amikor mindketten meghaltak és onnantól egyedül fejeztem be.

Új hozzászólás Aktív témák