Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    Tegnap megjártam Hemwick-et...nagyon durva. Annyira nyomasztó hangulata van és olyan félelmetes az egész, hogy az már jó! Yharnam hangulata sem semmi, de ez valahogy közelebb állt hozzám, sokkal jobban átéreztem. A boszorkányok ahogy táncolnak és a hangjuk, sikításuk, énekük...brrrr...még most is ráz a hideg. Maga a hely is fantasztikusan el van találva a sok-sok keresztre feszített és karóba húzott emberrel, a romos tornyokkal és és kőfalakkal ill. a kastély és a boss a végén is nagyon el van találva. Az a görnyedt, öreg, ráncos, és még komolyan a szagát is éreztem boszorkány aki ide-oda eltűnik és varázsol össze-vissza idézgeti a sarlós csatlósait. Fantasztikus. :R
    Van egyébként ez mögött valami sztori? Szívesen elolvasnám hogy illeszkedik ez a nayg egészbe. És ki volt az a fickó a végén, aki a székben ült? Ő is hunter volt anno? Megkínozták a boszorkányok?

    Más:
    Beast mode. Ez hogy is van? Mire jó? Hogy lehet aktiválni? Néztem róla videókat, de csak PvP-ről szólót találtam. Ez PvE-re nem is használható?

Új hozzászólás Aktív témák