Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    Köszi mindenkinek a tippeket!
    Átnézem az oldalakat amit ajánlottatok. Nagyjából tiszta minden, mi hogy működik. A tulajdonságokkal voltam kicsit meglőve, de utána olvastam. Lehet, hogy kezdőnek nem a legjobb karaktert indítottam: "Troubled Childhood"-ot választottam az endurance(azt gondoltam ez befolyásolja az életerőt) és a skill miatt, de valószínű egy "Military veteran" vagy egy "Lone survivor" jobb választás lenne így elsőre. Mit gondoltok?
    A többi meg már csak türelem. A harcról elég jó és részletes cikkek vannak mit és hogy, pull-attack-dodge-attack stb. Már csak azt kell megtanulni, melyik ellenfél milyen szisztéma szerint támad.
    Viszont van 2 kérdésem. Az első lámpa után, amikor körben lemegyek a lépcsőkön, lehet menni balra és jobbra. Jobbra a sikátor végén van a nagy égő szobor, balra pedig egy zsákutca, amiben egy nagy baltás behemot van. Nekifutottam párszor, de kb. 1-2 vágásból megölt. Ezt inkább hagyjam későbbre, vagy csak én vagyok béna...
    Ill. van egy dolog, ami elég idegesítő, bár ez gondolom később majd jobban fog menni, de mire megölök mindenkit a sikátorban, körbemegyek, megölöm a sánta varjakat is, a másik nagy darab fickó, aki a téglával hadonászik szintén kb. 2 ütésből megöl...és kezdhetem előről az egészet.
    Ja, és még egy. Nem tudom nálatok hányszor fordult elő, de szerintem én kb. 5x haltam meg az miatt, hogy amikor hátráltam,dodgeoltam beszorultam egy sarokba, fa mellé, dobozok-hordok közé.

    Parry-t és a Visceral-t használjátok?

Új hozzászólás Aktív témák