Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pite_r1

    csendes tag

    Hi

    Nekem is egy Billentyuzet problemam lenne , megpedig :

    Genius KB-19e tipusu billem van jól is működött egészen mostanáig . a Problema : minden gomb ''önmagában'' teljesen jól működik de mikor az ember elkezd jatszani pl egy FPS jatekot ugye akkor nem magaban kellene mukodnie a gomboknak . Vegyunk egy egyszeru peldat : CounterStrike cimu jatek nyomnam a W gombot es az A gombot egyszerre , tehat elore es oldalra mozgast ilyenkor futnia kellene keresztbe de nem keresztbe megy hanem abba az iranyba amit elobb nyomtam meg , tehat vagy csak elore vagy csak oldalra , lenyegeben ha az egeret nem tekintjuk csak 4 iranyba tudok menni . Tehat a 2 bill nem mukodik eggyutt atkonfigoltam persze masik 2 gombra ottsem . Windowsban (XPsp2) kikapcsoltam minden kisegito lehetoseget , valamint feltettem a genius honlapjan fellelheto drivert is semmit sem segitett. Esetleg van valakinek valami ötlete ? A bill vagy a windows hibaja e ez ? Meg ma megnezem masik billel is de szerintem a billel van gond . Erdekes mert eddig siman ment eggyutt a ket gomb jatekban is es egyszer csak egyik naprol a masikra nemmegy. Azis hozzatartozik hogy uj windowst huztam kozben tehat ez is bennevan de akkoris . Ha van valakinek valami ötlete irjon . (ja es a billt termeszetesen kitakaritottam !)

Új hozzászólás Aktív témák