Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ldave #22 üzenetére

    Hehe, majd szép lassan beszerezzük az összeset. Meg még alsóhangon féltucat PS1-es társukat. :>

    De most nézem, hogy az ismertebbek közül kimaradt pl. a White Knight Chronicles.

    Egy lokalizált Dragon Knight IV-ért zokogni tudnék.
    Meg La Pucelle: Tactics, Ar tonelico: Melody of Elemia és Ar tonelico II: Melody of Metafalica PS3-as HD Remaster-ért is. Nem kicsit.

    Ha szereted az sRPG-t, a Record of Agarest War játékokat ajánlom figyelmedbe. Nekem egyelőre még csak az első rész van meg. Eddig beleraktam kb. 60 órát, a játék második harmadának vége felé vagyok. Némi dating-sim jegyekkel és fanservice-szel átitatott, ELKÉPESZTŐEN komplex és szerteágazó cucc. gamefaqs.com-on 260 oldalnyi thread van hozzá. A játékrendszernek nagyon durva mélysége van.
    A gémnek akadnak ugyan hiányosságai, de nem rossz, nem rossz. Meg ugye japán hangsáv, thank God.
    Majd a másik két része is beszerzésre kerül idővel. Amúgy elérhető PC-re és X360-ra is.

    Sajnos az EU-verzióban nincs trophy support (az NA-ban van, de annak meg fizikai kiadása nincs, csak PSN - bleh) és a lokalizációban is vannak azért hibákok (ezen a téren is jobb az NA-verzió), ill. nem egészen finom fordítások.
    Sok dolgot a folytatásokban javítottak és políroztak, de mégis a legelsővel köll kezdeni. Összességében a hibái ellenére nem bántam meg a ráköltött 7,5 ezret.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák