Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy OFF

(#13051) Bodrik válasza Zola007 (#13047) üzenetére

Bodrik
(MODERÁTOR)

Egy Xiaomival nem fogsz mellényúlni. Viszont a keresett ársávban nem találsz belőle. :(

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki vagyok...

(#13052) Dr.NX válasza Zola007 (#13047) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

A nagy akku igényhez hogy jön szóba az Ulefone 2500mAh akksija?

Eladó új Fujifilm X-A3 MILC

(#13053) MittuDomain_ válasza naga (#13048) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

:R :R :R
Köszönöm, szülinapi ajándék lesz.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#13054) Azie válasza SUPREME7 (#13049) üzenetére

Azie
(senior tag)

de azért remélem szemen is köpted magad a különbözetből :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13055) Ra3 válasza vasi89 (#13050) üzenetére

Ra3
(őstag)

Mondjuk ugyanott van Redmi 6, 3/32-es, nyolcmagos procival, duál kamera, ujjlenyomat olvasóval, ez megér akkor már plusz 4ezret.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13056) beluga válasza Ra3 (#13055) üzenetére

beluga
(újonc)

Akkor már el is érkeztünk 40-ért a HTC-hez. :D
Full HD, NFC, BT 5.0, dual wifi stb. Mondjuk az akksija nem nagy, de a SOC meg takarékos. De ez már nem 30.

Egyébként szerintem nagyon nem mindegy, mikor szaktopikban csúcskategóriát ajánlanak vagy az értelmezhető minőség legalját. Utóbbinak azért van értelme. Hiába akar valaki használható új biciklit 30-ért vagy futócipőt 10-ért, ha nem kap normálisat. És csak a szívás van vele. Akkor vegyen használtat, vagy várjon akciós cipőre stb. Illetve mindig fontos, mire fogja használni. és annak megfelelőt ajánlani. Szerintem ezek hasznos tanácsok.

Nálunk csak egy Lego Creator hajó volt 50 %-os akcióban, de a ki is volt téve a kiárusításhoz, a Friendseket nem hozta a leolvasó féláron. Szerintem még nem árazták át, nagy volt az eladói mozgás a termékek között.

[ Szerkesztve ]

(#13057) naga válasza beluga (#13056) üzenetére

naga
(senior tag)

Nem minden Friends volt leárazva csak egy-kettő. A leárazás szerintem központi, mivel két helyen is volt ugyanolyan dolog leárazva.
Ahol nincs Scan&shop az szívás odavinni az összeset az árleolvasóhoz. :B

[ Szerkesztve ]

(#13058) Dr.NX válasza beluga (#13056) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

Saját tapasztalat is, hogy leggyakrabban a legolcsóbb, "jó-lesz-az" cuccok a legdrágábbak. Kevés a kivétel, amikor nagyon olcsón kapsz jót/elfogadhatót.
(A 25 ezres zs-kat telefon nem tartozik ezek közé.)
A legjobb, amikor ajánlást kérnek valami jobb kategóriás cuccra, de olcsó legyen, mert csak ritkán lesz használva. :D

Eladó új Fujifilm X-A3 MILC

(#13059) beluga válasza naga (#13057) üzenetére

beluga
(újonc)

10-12 darabot odavittem. :D A legkisebbeket nem.

(#13060) vidaila válasza naga (#13057) üzenetére

vidaila
(fanatikus tag)

Nehogy azt hidd, mikor a hétvégi nagybevásárlós nyugger fél órát áll az árleolvasó előtt mindent tételt ellenőrizve, hogy minek nem volt az az ára kiírva, hogy aztán a bocsi kuponért verje az asztalt a vevőszolin...

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#13061) naga válasza vidaila (#13060) üzenetére

naga
(senior tag)

Van bocsi kupon a Tescoban, nem is tudtam. :D

(#13062) vgyuri válasza sepsi0 (#11813) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Tegnap 16:14-kor megrendeltem 2 egeret pár kerülettel odébb lévő Alza box-ba, ma 0:54-kor jött az email hogy átvehetem, kevesebb mint 9 óra alatt odaért, nagyon gyorsak voltak. Köszönöm az ingyenes szállítás kupont.

(#13063) MittuDomain_

MittuDomain_
(senior tag)

Richie146-nak a BB fórumról.

:R :R
Nem tudom milyen, de megrendeltem, köszi. :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#13064) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(Topikgazda)

rózsadomb center spar, hátul a fagyasztós sor elején:

Boundi Gold babkávé 1kg 35% Arabica, 65% Robusta kávé.

sárgacímkéssel 2449 huf

lego star wars mini készletek, ninjago-k felette polcon 30% piroscímkések.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Huawei P20, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#13065) Richie146 válasza MittuDomain_ (#13063) üzenetére

Richie146
(senior tag)

Hát ennyiért kutyát dobálni is jó :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13066) Kar07 válasza Richie146 (#13065) üzenetére

Kar07
(tag)

Richie146 és (#13063) MittuDomain_

Én vettem ilyen órát, még 1-1,5 éve, mert direkt olcsó kellett strandra menni, stb ahova drágát nem vinnék.

Csak időt mutat, azt egy tekerős gombbal lehet állítani. A többi gomb nem működik. Gyakorlatilag nem is gombok, nincs mit benyomni, csak gombnak látszó műanyag 'kitüremkedések'. A számlapon is csak a másodperc, perc, óra mutató jár, minden más csak rá van rajzolva :DDD

(#13067) Zola007 válasza Richie146 (#13065) üzenetére

Zola007
(PH! kedvence)

nekem van ilyen, csak kínai név alatt
3 dollár volt ebayről, szóval akinek nem sürgős a vétel, az válogathat Ali/Ebayről ebben az árkategóriában

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#13068) Ghard válasza MittuDomain_ (#13063) üzenetére

Ghard
(őstag)

Olyan, mint ezek ebayen. :)

(#13069) faki_ válasza Salex1 (#13041) üzenetére

faki_
(senior tag)

Valószínűleg: "Adapterrel szokványos magasnyomású tisztítókhoz".

[link], [link], [link].

(#13070) Salex1 válasza faki_ (#13069) üzenetére

Salex1
(senior tag)

Két boltban is néztem, és már elkapkodták (vagy ilyen keveset kaptak a boltok). :(((

(#13071) Ra3 válasza beluga (#13056) üzenetére

Ra3
(őstag)

Egyértelmű hogy itt ezen a tízezres sávon belül a HTC a legjobb, csak ugye ennyiért nem igazán kapható.
Mondjuk én sikeresen berendeltem egyet, ezúton is kösz a tippet, pont jól jött, az asszony telója vizet kapott, ez talán majd jobban bírja az ilyen fajta megpróbáltatásokat :D

(#13072) beluga válasza Ra3 (#13071) üzenetére

beluga
(újonc)

Nekem megvan még a fölös rendelés, ha valakinek kell. Akkor lemondom, és mindjárt lesz raktáron. :)

(#13073) DJGABI válasza MittuDomain_ (#13063) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

amúgy tényleg egy az egyben kínai, csak rászitázták a csíki-bríkit :DDD kis mutatók nem működnek az alap, de kb 1 hónap után iszonyat mód nekiállt kopni is a festés [link] nem pont ezt vettem hanem ilyet [link] de gondolom kb ugyanaz a kettő

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13074) Zola007 válasza Bodrik (#13051) üzenetére

Zola007
(PH! kedvence)

Nekem is Redmi 4A van, ismerem a kört
Ha nagyon sz.r, akkor visszaküldjük.
Az a helyzet, hogy nem vigyáz a telefonra és nem mindegy hogy 20 ezerért megy tönkre vagy 40-ért

#13052) Dr.NX : a nagy akku igényhez a Homtom jön szóba
az Ulefone a 2 év gari igényhez tartozik. Valamit-valamiért :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#13075) Zola007 válasza beluga (#13056) üzenetére

Zola007
(PH! kedvence)

(#13056) beluga:
Tudod, én ezzel már úgy vagyok, hogy mindenkinek más az igényszintje.
Anno azt mondták az MSI Wind netbookra, hogy ne vegyek, mert 1 évesen eltörik a zsanérja.
Vigyázok a dolgaimra, megvettem. Tavaly adtam el 7 évesen karcmentesen.

Lenovo A820: 2013 vétel, 2016-ban megkapta a szaktopikban a "szemétbe való" plecsnit.
2017-ben vettem egy Redmi 4A-t, de a Lenovot továbbra is használom és teszi a dolgát.

Awei 4$ headset: AKG, Samsung, Sennheiser bírták <1 évig 5-8e forintért. Ez bírta 2 évig és a hangzásképe is jobban tetszett mint az AKG. :)

[ Szerkesztve ]

(#13076) Ra3 válasza Zola007 (#13074) üzenetére

Ra3
(őstag)

Nekünk most pont egy Redmi 4a-t sikerült eláztatni, tökéletes volt arra amire használtuk, ráadásul a dobálást is jól bírta, egyedül a fényképezője ami kicsit gyengus volt, de talán 24-ért sikerült 2/32-est venni ebből a topicból kapott segítséggel.
Arról nem is beszélve hogy az elázást is elég jól átvészelte, csak mire odaértem történt egy nem túl szakszerű próba a hátlap leszedésre ami az előlapi üveg berepedését hozta magával. Ettől függetlenül szétszedtem, kiszárítottam, hiba nélkül működik azóta is :D

Nem is találtam most ennek megfelelő árú telót, a 6a is csak 2/16-os van 30k felett kicsivel, így lesz most U11 life, bár kicsit az esésektől tartok, plusz lehet hogy a dual sim is hiányozni fog.

[ Szerkesztve ]

(#13077) Zola007 válasza Ra3 (#13076) üzenetére

Zola007
(PH! kedvence)

neki DS kell mindenképp
rendeltem egyet, ha nem felejtem el, majd 1-2 hónap múlva megírom mennyi bajos

[ Szerkesztve ]

(#13078) nightzone válasza Zola007 (#13077) üzenetére

nightzone
(fanatikus tag)

Én nemrég az Auschanos telóból vettem egyet. Pár gondolat: 4G-s, Dual sim, nem hd kijelzó viszont ips, aksi 2000mah, kamera 5mpx hátul, nem túl nagy de külsőre tetszetős, arra amire kell szvsz pont elég. Most asszem 24k webshopban. [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

VásárlásBónusz%Cashback:*https://givingassistant.org/?rid=EqdmrOpTYk *https://www.bonusway.hu/?r=7006916

(#13079) Real_Necro

Real_Necro
(PH! kedvence)

Azok a kérdéses win kulcsok tuti oda valók?

(#13080) Saccco válasza Real_Necro (#13079) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Nem.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13081) w.miki válasza nightzone (#13078) üzenetére

w.miki
(PH! addikt)

:Y hogyan csinálsz ilyen képeket?
Úgy értem, ezek még termékfotónak is jók lennének. Fotós vagy? Vagy van ennek valami trükkje?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#13082) Real_Necro válasza w.miki (#13081) üzenetére

Real_Necro
(PH! kedvence)

Termékfotónak? Lerakta a laminált padlóra és lefotózta. Nincs ebben semmi extra... szerintem. ;)

(#13083) nightzone válasza w.miki (#13081) üzenetére

nightzone
(fanatikus tag)

S7 edge, semmi más. :-D Amúgy a kicsi F 1/7 rekeszérték sztem a kulcs.

[ Szerkesztve ]

VásárlásBónusz%Cashback:*https://givingassistant.org/?rid=EqdmrOpTYk *https://www.bonusway.hu/?r=7006916

(#13084) vince válasza Saccco (#13080) üzenetére

vince
(őstag)

De akkor miért a rá érkezett reakciók kerültek törlésre és nem az eredeti hsz? :F

(#13083) nightzone
F/1,7-es rekeszérték lesz az :D

[ Szerkesztve ]

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#13085) MADcat válasza Real_Necro (#13079) üzenetére

MADcat
(TOPIKGAZDA)

Maradhat.
Az illetékesek tudnak róla, ennyi legyen elég. A további aláposztolásokat mellőzzük az ON-ban.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13086) bazsimano válasza MADcat (#13085) üzenetére

bazsimano
(senior tag)

sziasztok! konzolvilag mennyire megbizhato bolt? kollega ott venne egy mi band 3at...ugy ertem garancia es egyeb dolgok ugyeben minden randben lehet?

(#13087) -secret- válasza bazsimano (#13086) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Konzolvilágék korrektek nagyon. :K

(#13088) Joe123 válasza nightzone (#13083) üzenetére

Joe123
(fanatikus tag)

A közepesen szórt fény miatt ilyen, nézd meg az árnyékot mellette, nem éles, hanem félig elmosott, azért tűnik profi(bb) képnek.

(#13089) Azie válasza MADcat (#13085) üzenetére

Azie
(senior tag)

vajon aki csak on-t olvas, tudni fog róla, hogy ide ezt írtad? o.O :)

(#13090) nightzone válasza Joe123 (#13088) üzenetére

nightzone
(fanatikus tag)

Általában 11-14h között fotózok akkor a legideálisabbak a fényviszonyok, azt szereti a kamera.

(#13084) vince: igen az mindent visz szvsz, és a szelektív fokuszt rá se raktam most. ;)

(#13091) s7evcsenko válasza Azie (#13089) üzenetére

s7evcsenko
(PH! addikt)

Kb mindegy is, mert ha jól látom mégis törölte valaki.

Eladó: Logitech Harmony Elite

(#13097) naga válasza vasi89 (#13096) üzenetére

naga
(senior tag)

Ezért szoktam már ide írni inkább az 1db-osakat a Telekomtól

FITBIT ALTA HR FITNESZ TRACKER
1db 20ezer

FITBIT BLAZE FITNESZÓRA 1db 30ezer

[ Szerkesztve ]

(#13098) MADcat válasza naga (#13097) üzenetére

MADcat
(TOPIKGAZDA)

Tuti, hogy ezt nem olvassák! ;]

(#13099) KoVee84 válasza naga (#13097) üzenetére

KoVee84
(senior tag)

Én meg már csak a neppermentes fb csoportba ;]

(#13100) naga válasza MADcat (#13098) üzenetére

naga
(senior tag)

Persze olvassák, de szerintem az automatára jobban rácuppanak egyesek, az sokkal kényelmesebbé teszi a nepperkedést! :K

[ Szerkesztve ]

(#13101) naga válasza KoVee84 (#13099) üzenetére

naga
(senior tag)

:(

(#13102) naga válasza MADcat (#13098) üzenetére

naga
(senior tag)

Az újabb windows kulcsost nem lehetne törölni?

(#13106) vásárlow

vásárlow
(tag)

Köszönöm a TV-s tippet:R
Kolléganő keresett a papájának tv-t egy ideje, csak bf után jelezte...

(#13107) MADcat

MADcat
(TOPIKGAZDA)

Na a HTC-s szál törlésre került.
Remélem nem kell magyarázni miért. :B
Hagyjuk is annyiba. Köszönöm! :R

(#13108) nightzone

nightzone
(fanatikus tag)

Hamár olcsó phone-ok: https://napidroid.hu/21-000-ft-alatt-xiaomi-redmi-go-okostelefon-ara/

(#13109) NB2 válasza vásárlow (#13106) üzenetére

NB2
(tag)

Azt vajon honnan lehet tudni, hogy ha rádugok egy pendrive-ot mkv filmmel azt lejátssza?
Jah a Thomsonra gondoltam:)

[ Szerkesztve ]

(#13110) NB2 válasza NB2 (#13109) üzenetére

NB2
(tag)

Bocs, lejárt a szerkesztés:

http://www.mediacenter.tcl.eu/uploads/common/THOMSON_MT31-EUMZ5U_HU.pdf

Fényképek megtekintése, zenelejátszás és videónézés USB-tárolóeszközrőlA TV USB-csatlakozóval van felszerelve, mely lehetővé teszi USB-tárolóeszközön található képek és videók megtekintését, valamint zene lejátszását.Támogatott fájlformátumok: FényképJPEGZeneMP3VideóAVI, MP4, MPG, MPEG, TS...
MKV-t nem sorol fel...

(#13111) Azie válasza NB2 (#13109) üzenetére

Azie
(senior tag)

Displayspecifications.com

(#13112) NB2

NB2
(tag)

2 olcsó tv már nincs készleten...
(megint vitték a nepperek? :D)

Azie!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13113) Laca1212 válasza NB2 (#13112) üzenetére

Laca1212
(őstag)

THOMSON van.

(#13114) NB2 válasza Laca1212 (#13113) üzenetére

NB2
(tag)

?
telóban azt mondta az ember, hogy nincs
neten nem látszik

(#13115) erdey_a válasza NB2 (#13114) üzenetére

erdey_a
(őstag)

neten is látszik...

Neszkvik kakaópor // Kezdetben az ember a maga képére formálta szerszámait, így keletkezett például a bunkó.

(#13116) DJGABI válasza NB2 (#13114) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

99 db van még forráskód szerint. ennyiért tök oké, lg is ennyi volt 2 éve. nekem elég

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13117) NB2

NB2
(tag)

lehet ott csesztem el, hogy én 2 éves hűséggel akartam volna?:)
mert úgy csak 29 lenne...

(#13118) Zeki válasza MADcat (#13107) üzenetére

Zeki
(PH! nagyúr)

Nem tudom mi volt a HTC-s szál, de, mikor be lett rakva kora reggel, hívtam a 1414-et, sikerült ügyintézőt kapnom, elmondom mit akarok az itthoni előfizetésem terhére... mondja oké, rögzíti. Fél percen belül visszahív, hogy nem engedte a rendszer, mert folyamatban van egy február 14-ei Huawei P9-es rendelésem, és már nincs előfizetés, amihez lehetne kapcsolni a HTC-t. Viszont a P9 az már kiszállítás alattra van írva. Mondom nem emlékszek rendelésre, de ha az már folyamatban van, jöjjön az akciós áron a P9, már úgyis van egy. Akkor emezt lemondom.
2 napja nem jött a telefon... ebből megint 1414 lesz.

(#13119) kano válasza naga (#13102) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Az a baj, hogy nem tudod megmondani, hogy ez mennyire legális licensz. A Microsoft Magyarországgal beszéltem és ők sem mondták egyértelműen, hogy ez illegális volna és nem eredeti végfelhasználói licensz. Azt mondta, hogy általában mi szokott lenni a probléma ezekkel.
Egyébként az OEM licensz már rég nem úgy működik ahogy itt a topicban előadták. Nem kell már hw-hez kötni.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy OFF
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.