Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fero02

    veterán

    válasz Stylewars_kp #651 üzenetére

    Majd ha lesz egy kis időm, akkor elnézést kérek, jó?

    Akkor ennyi erővel...Mit akkor ennyi erővel? Akkor ennyi erővel Te is mondhattad volna, h " figy már, ha már nálam van csabán a proc, moha bácsi pont keres ilyet, akkor átpasszolom neki". Eszed ágában sem volt... Amúgy meg pont neked köszönhetően nem sikerült eladni senkinek.

    Nem a fontosságról van szó, mint észrevehetted volna amúgy is, hanem arról, h 2 hónapja ülsz rajta a semmiért és ahelyett h szó nélkül csöndben elküldenéd a táppal együtt (mondjuk engesztelésül, elnézéskérésed jeléül) még hőbörögsz, meg fél postai díjakról beszélsz.

    Mondtad volna akkor korábban postáztam volna.

    Kettőnk közül azt hiszem én voltam az, aki többször is írt, h "na mi lesz akkor" és te az, aki baszott időben válaszolni. Ez egészen pontosan így volt vmelyik napig, amikor írtam h küldd vissza, de inkább inkább az árát. És csak azóta akarsz annyira postára menni, mert szabin vagy és pont lesz időd, de még pénteken is lecsúsztattad...

    "Ne kend rám az elcseszett üzleteidet!"

    Pedig ha ez az üzlet vki miatt nem jött létre az pontosan te vagy. Én küldtem szó nélkül, bizalommal, erre tessék. Mondhatom igazán fasza csávó vagy.

Új hozzászólás Aktív témák