Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olympos

    aktív tag

    válasz sixpak #683 üzenetére

    A BF3 lehúzása jogtalan, de az EA tényleg bekaphatja.

    Én is meg fogom rendelni csillagászati áron a megjelenés napján, de tényleg lehúzás, amit művelnek és röhej, hogy foggal körömmel védik egyesek őket.

    Ha nem vennéd észre agymosást csinálnak:

    - fél évvel hamarabb akkora reklámot csinálnak a BF4-nek, hogy mire elérkezik a nagy nap, a LAUNCH pillanata a kételkedők is kidühöngjék magukat és megvegyék;

    - csepegtetik a köv. DLC képeit, hogy már azt is vedd meg rögtön az első napon, pedig ha végigviszed a single playert és elkezded az alap multit, akkor annyira lekötöd magad, hogy nem lenne szükséged a DLC-re még, de nem baj....megveszed, mert "kell neked, és mert csak 38ft/óra";

    - dobálgatják a Frostbite 3 technology fogalmat, sőt, a logóját is szépítgetik; akkora reklám, hogy kiposztoljuk, beszélünk róla, elhisszük, hogy forradalmian új dolog, pedig a BF3 és BF4 között nincs akkora forradalmi javulás: szebb-szebb, én libabőrös lettem a 17 perces trailertől, de valljuk be, nem klasszisokkal jobb a BF4...ha nem mondják honnan van, hihettem volna, hogy a BF3 új single módjából;

    - átbasszák vagy legalábbis félrevezetik az embereket a Prémium fogalmával és annyira nem zavar ez minket, hogy találgatjuk, hogy LE, meg PR, meg Premium Expansion Pack, meg Premium Membership, meg kutyafasza micsoda, ahelyett hogy pontról pontra leírnák....és bevesszük azt a maszlagot, hogy majd "...further information will be available on " ekkor meg akkor;....lófaszt! tudják ők jól, hogy lesz, csak a "nem-tudok-várni-hülyegyerekeket" lehúzzák fél évvel hamarabb, a kételkedők száját meg a fent említett faszságokkal betömik;

    - és a gépigény leírása is röhejes, költs újabb konfigra (pedig nem indokolja) és imádd miatta az ATI-t (merthogy az EA most vele "feküdt le"....);

    Szóval lehet védeni az EA-t, de akkor is az egyik legocsmányabb politikát folytatják.

    Üdv,
    "egy BF3 rajongó, aki megveszi a BF4-et"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák