Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz PhilBrick #750 üzenetére

    Szóval akkor nekem sem a mostani patch miatt romolhatott el. Bár ki tudom venni a cuccokat belőle, és visszaváltoznak, de betéve őket a láda súlya nem csökken (ill. az inventory össz súlya). Kár, mert mindig volt nálam 20-30 robbanó hordó szükség esetére, de így már nem tudom azokat cipelni.

    ***

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz PhilBrick #750 üzenetére

    Redditen azt írják patch notes-ba benne van, hogy ezt javították a Mundane chest-nél de ez vicces mert nem is tudtam hogy az erre van :D Mondjuk nekem el is tünt az a láda a játékból, mikor megtaláltam Gale mondott is rá valamit de a tartalma meglepett így ott hagytam az egészet, aztán mondom később mégis megnézem lehet valamit rá kellene varázsolni stb de már nincs ott a játékba :(
    Ez az electric chargeos cucc, hogy működik? Alapból csak spellek adják így ha spell mentes karira akarnám akkor csak ha összeteszem más cuccokkal amik adnak charge-ot ha pl dashelek tudnám használni? Underdarkba szereztem még egy nyakláncot ami 3 charge-ot enged eltolni nagy sebzésre de hát semelyik karival nem tudom kihasználni, Gale az tűzmágus lett.

    Amúgy ez az Act 1 a játék leghosszab része? :DDD :DDD :DDD Lassan 60 órám van benne mert mindent megcsinálok, megnézek de még mindig Act 1. A Gynthaki nem tudom hogy kell leírni, után ahova átmegyek Mountain pass akármi azt hittem Act 2 de az is 1-nek tűnik mert csak a "sötét" helyre átmenve a törpöktől, kaptam achit, hogy kész az Act 1 de Mountain pass-ra a goblinoktól is már korán át lehet menni, kb lvl4 lehettem mikor ki írta hogy ez a szintemnek még túl magas hely? :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák