Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draff

    aktív tag

    válasz Bog #895 üzenetére

    O, o, óóóó!

    Na osztán, így szépen állunk.
    Én egyáltalán nem vagyok se warez, se hacker, egyszerűen nem értek hozzá. Ha például egy excell vagy word doksimat magától menti el a PC-m, órákig keresgélem mire végre meglesz. Még azt se igazán tudom, mi a különbség a PNA, a PDA vagy a PND között,
    és egyáltalán - mi az hogy törvényellenes? Mihez képest lenne az?
    Megvettem a kütyüt? Igen! Egy hivatalos állami boltban vettem.
    A nethez való hozzáférést kifizettem a szolgáltatónak? Igen!
    A netről lejön ám az ingyen vírustól-féregtől kezdve mindenféle földi jó. Ha netán nekem az iGO jön le, mert hogy éppen az kéne, hát akkor az jön le. Kinek mi köze ... ?

    De akkor minek ez a fórum, ha benne senki nem segíthet senkin? - hogy Te játszhasd itt a rendőrt vagy a királyt?
    Ha egyszer több időd lesz, ird már meg nekem, mit jelent egyáltalán az a warez szó, mert én - bár sokszor hallottam ezt a kifejezést, de egyszerűen nem értem ... Mivaaan? Magyarul nincs meg?

    Egyébként - valamikor a partizánok sem voltak ám legálisak, mégis annyira be kellett ájulni tőlük ... szóval erről ennyit. Minden nézőpont kérdése.

    Tovább - a szerzői jogokról említést téve - teljességgel igaza van fórumtársamnak, fenyő-nek, mert hisz való igaz, - ha Magyarországon bármiféle adathordozót üresen megveszel, azon már rajta van a hologramos jelzés, vagyis - jóelőre megadóztatják magát az üres eszközt, légyen az vinyó, CD, DVD, pen drive vagy éppen memokártya.
    Az indoklás.
    Mert háát ... a majd reá kerülő anyagok szerzői jogai ugyebár. Ezen nevetnem kell! Hahaha! Ilyen pénzekből él a Bródy J. meg egy csomó más simlis.
    Nem is véletlen, hogy mindenki Szlovákiából meg Romániából hozza be szaré-hugyé nagy tételben a cuccokat, és hogy pontosan azért kerül ott kinn a felébe a cucc, mert a paraziták nem bohóckodnak holmi hologramos cimkékkel és milliárdos kaszálással a nagy semmire, a "szerzői jogok"-ra hivatkozva.

Új hozzászólás Aktív témák