Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Piftuka #7737 üzenetére

    Nos, bevállaltam. :)

    A hangszórója működik, gond nélkül települt rá a Sygic GPS szoftver, de amikor elindítok egy útvonalat, egész egyszerűen továbbra sem volt navigációs hang. A parkolóknál, egyéb helyeknél csippant, de a beállított navigációs segéd hangja néma.

    Írtam a Sygic supportnak, ők az alábbi segítséget adták:
    "In this case please go to menu → settings → notifications & sounds and make sure you have voice instructions enabled. Afterwards in the same menu open the voice option. Here please select a different voice and afterward select the desired voice back. If the issue would persist, I would recommend trying a standard voice, not an advanced voice. In this menu, you can also download advanced or standard voices below.

    Afterwards please create a route and start navigation. If the voice navigation still does not work, please click the three dots button in the below right corner, select sounds and click on voice instruction. Afterwards, if your device is audible the voice instructions should work."

    Ennek megfelelően a magyar hang mellé letöltöttem még angol, spanyol, olasz, portugál, német "standard" hangokat is. Átkapcsoltam angolra, majd visszakapcsoltam magyarra.

    Végre a navigációnak is van hangja. Mondja, hogy melyik irányba forduljak, de... Csak és kizárólag angolul.

    A menüben - látható módon - a magyar nyelv van kiválasztva, mégis angolul kommunikál.

    Segítsetek, kérlek, hogy mi okozza, és mi a megoldás, hogy a magyar hang szóljon!?

    Köszönöm!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák