Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fenyo

    csendes tag

    Üdv!

    Könyörgöm! Valaki árulja már el nekem, hogy mi a jó fenéért ajnározzák annyira a TopMap Magyarország térképet?!?
    Miért lehet mindenhol azt olvasni, hogy Magyarországon a legjobb lefedettségű, legjobb térkép?
    Ez egyszerűen NEM IGAZ!
    Az én rokonságom java vidéken él, egy részük Városföld-Dózsatelep-en, egy másik Nyírlugos-cserhágó nevű településen, és a nyüves TopMap térkép nemhogy házszámokat nem ismer, de még az UTCÁK SINCSENEK rajta!! EGYÁLTALÁN semennyire, az egész település egy ponttal van jelölve azt kész!!
    Ezzel szemben a NAVTEQ térképén mindkét település teljes utcatérképe rajta van, HÁZSZÁMOKKAL!
    SŐT!!! Még az unokatesóm tanyájához vezető köves/föld út is rajta van!!
    Meg ezernyi helyen televan földutakkal, a TopMap-en EGYET se láttam!

    Egy valamit elismerek, hogy a TopMap naprakészebb a forgalmi információk tekintetében, - úgy mint sebességkorlátok az egyes utakon, meg egyirányúság, és hasonlók - de hogy útlefedettségben a TopMap nem jobb mint a NAVTEQ, arra mérget vehet bárki!

    És szerintem nagyságrendekkel fontosabb, hogy minden utat ismerjen egy térkép, mint az, hogy pontosan tudja pld a sebességkorlátokat.

    Bocs, kicsit sok lett a nagybetű, de az előbb olvasva a Wayteq x820-ról a cikket (itt a mobilarena-n) egy kicsit felhúztam magam, hogy már sokadszorra olvasom ezt a bődületes baromságot, hogy a TopMap a legjobb lefedettségű.

Új hozzászólás Aktív témák