Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egooon

    csendes tag

    Hello Mindenki!

    informálódni szeretnék egy kicsit! remélem itt kapok segítséget..
    Szóval nemrég kaptam egy navigációs PNA-t, történetesen egy Yakumo EazyGO készüléket.
    Mivel nem volt hozzá gyári navigációs memokártya gondoltam ráveszem hogy működjön más navi szoftverrel.
    Keresgéltem itt-ott és találtam pár leírást, hogy lehet bootloader üzemmódba kapcsolni, hogy hogyan lehet kiugrasztani a gyári programjából hogy elérhető legyen a winCE4.2 ...stb.
    Persze sikerült kinyírnom az első délután. Valamit rosszul csináltam a bootloader mozzanatnál és formatálta magát. Ezt követően 2 éjszakát azzal töltöttem hogy kiderítsem hogy lehetne életre kelteni. Közben megtudtam hogy ha ROM image fájlokat másolok a memokártyára (ami csak FAT rendszerrel lehet formázva) akkor képes az image-et beírni a romjába. Szóval sikerült is, most már vígan ketyeg rajta az iGO8...
    Természetesen nem tudtam a saját rom-képét megszerezni de valahogy hozzájutottam egy klónjának a romjához. (anubis asszem)

    Szóval a kérdésem: odafelé már értek mindent és működik a dolog, tehát rom imaget már tudok irni bele, de hogy tudom kimenteni a például a most benne lévőt (a lényeg hogy egy ilyen gépből ki tudjam menteni a saját image-ét)?????

    minden segítségnek nagyon örülnék, előre is köszönöm!

    ui: szinte semmi anyag nincs a neten sem erröl a kütyüröl sem ennek a klonjairol, ugyhogy ha bárki érdeklödik, szivesen megosztom vele a tapasztalataimat, mit hogy kell csinálni...stb. csak küldjetek egy emailt a mem_phis@freemail.hu ra, vagy privizzetek!

    szép napot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák