Hirdetés

Aktív témák

  • gixxer-tomee

    aktív tag

    Haliho!

    Lenne egy problémám, amiről nem tudom hogy hangkártya probléma-e. A hangkártyás topicba is írtam, de azt mintha senki nem olvasná. Ha végiggondolom, hogy a havernak ugyanez a gondja, pontról pontra, akkor elbizonytalanodok hogy hova is kelleneírnom.
    Tehát mi ketten szerettünk volna multiba játszani, és közben skype on beszélgetni. Ez sokáig működött is, de most valamiért nem akaródzik összejönni. Mégpedig azért, mert egyszerre halljuk a másik beszédét, és a másik windows-ban, illetve a játékban hallható hangját. Méghozzá úgy, hogy fejhallgatót használunk. Elég tisztán behallatszanak a hangok,zenék, akármik. És nekem nem rémlik hogy valaha is ilyen történt volna. A srácnak egy SB LIVE-ja van, nekem meg egy mezei alaplapi Realtek-es karesz. Végigpróbáltunk már minden beállítást, de semmi eredmény. Ha valaki sejti hogy mi lehet ez kérem közölje. :) Köszönöm! :K

    Szerk: Annyit még hozzátennék, hogy, ha nincs bedugva a fejhallgató és a mike akkor is látom a külömböző programokban hogy a mikrofon csatornájára átmennek a hangok. Pl: Skype hangbeállításánál van az a VU meter vagy mi a fene, na ott is látszik.

    [ Szerkesztve ]

    tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

Aktív témák