Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt_64

    senior tag

    válasz K1nG HuNp #5 üzenetére

    Akkor a magyar lakosság kb 80%-a buta. még családi szinten sincs még 3 havi tartalék sem

    [ Szerkesztve ]

  • zsolt_64

    senior tag

    Nem gondoltam volna hogy a rövid bejegyzésem ekkora hullámot vet: :C
    Nekem inkább az a fajta ember-család jutott eszembe aki ész nélkül szórja a pénzt , nem gondolva a jövőre: azonnal a méteres plazma-tv, még 1-2 kocsi avval is mindehova kocsival, évenete görögbe-spanyolba stb....
    Megkapták a gyerekes családok idén választások előtt az SZJA visszatérítést, akkor amikor már látszott hogy baj lesz... Szerintem a kiadott 1000 millárdok 90%-át azonnal elverték, jelentősen hozájárulva az inflációhoz. Ha nem figyelsz oda ISZONYATOSAN sok pénzt lehet elverni azzal hogy csak-ezt-azt megveszem hát ez csak 2190 az csak 990 ez meg csak 3990.
    Megveszi a szeletelt téliszalámit , há má mér mer csak 990 . oké de csak 7.5 deka tehát 13200 forintos szalámit eszel :Y
    Ja és most elkezdeni takarékoskodni is jó ötlet, de ez már csak a túlélési esélyeidet növeli.
    Szerintem valahol , különösen az élelmiszer esetén talán megáll-lassul majd az áremelkedés, mert eccerűen nem lesz az embereknek több pénze kajára...

    Ja van 1 falszomszédom, ott pont lehet hallani hogy mikor jön meg a fizetés, mert 1 hétig megy a dajdaj-tucctuc (aranyeső ami'uccánkba) , aztán pont a halottak napi 4 napos ünnep első napján hallom az üvöltözést: hogy há má megin péz kell tudod mennyi pénzünk van 4 napra 1000 forintt bammeg . Namost aza 4 napos ünnep pont úgy jött ki hogy fizetés csak utána volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák