- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Samsung Galaxy A16 5G - a hetedik évben megpihen
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Mobil flották
-
Mobilarena
Autóhifi
Új hozzászólás Aktív témák
-
KRISSTUS
aktív tag
válasz
egykettő #78601 üzenetére
Szia!
Szerintem egy autónál sem lehet megoldani "roncsolas/vagas/lyukasztas nelkul".
Ha van a lyobb oldalon is furat a motorháztető nyitó bovdennek akkor esetleg ott (átmérő kérdéses), vagy azon amit írtál lyukasztással.
De ne "éles" hanem hegyes, esetleg kúpos tárgyal, még megpróbálhatod tűreszelővel kicsit kitágítani és a kábelt + a nyilást bezsírozni majd behúzni.
Garantálni nem tudom, hogy a gumi esetleg nem szakad el, nekem most egy 10-es van így behúzva, de cserélni akarom 25-ösre. -
Lite
őstag
válasz
egykettő #77660 üzenetére
Hűha, ez jófajta kalandjáték lesz...
Sorban:
1. az erősítő harmatos lepke..ng, még hidalva is max 160W RMS/4 Ohm, ezzel szemben a sugárzó 300W RMS / 4 Ohm = nagyon nehezen fogja hajtani, könnyen torz jellel le fog égni a nyomó. A híd miatt a damping feleződik, egy ilyen refiládánál a kontroll eléggé alacsony szinten lesz (nem lesznek pontos mélyhangjaid, kicsit szétfolyósnak fog tűnni a zene). Szumma nem ehhez a nyomóhoz való. Ezzel front szettet kellene hajtani.2. az erősítő, ha jól néztem, nem tud nagy jelszintet fogadni, amit pedig a fejegységről csapolnál, az már erősített kimenet, tehát kell egy jelszint-csökkentő, ha nem akarod megsütni az erősítőt 2 mp alatt.
3. a refis szub mindig lutri, azt nehezebb a kocsihoz hangolni, gyári cuccra kötve kicsi az esélye a pontos illeszkedésnek. Szóval készülj arra, hogy nem fog tetszeni a kapott eredmény.
4. ehhez az erősítőhöz a 10-es kábel / 40A elég. De! szubokhoz azért ennél komolyabb tápellátó rendszereket javasolt beépíteni, itt konkrétan a 25-ös hegesztőkábelt mondom alapnak, 80A biztivel, akkumlátorra visszatestelve (nem kasztnira!). A jövőben azért ez eléggé kibővíti a lehetőségeidet.
5. az kifejezetten jó ötlet, hogy nem a csomiban van az erő, hanem az ülés alatt! Nyáron, ha a klíma pont oda (is) fúj, megváltás az erősítőnek, télen a meleg hamarabb üzemi hőfokra hozza, jobb a szellőzés, stb. Én kifejezetten pártolom ezt a fajta beépítést!
6. autóhifiben minél rövidebb jelkábeleket használni szintén szerencsés, nagyon sok zavart össze lehet (és össze is fog) szedni az alacsony szintű jelutakon. Szóval ezzel megint csak nyersz, nem beszélve költségvonzatról, hiszen így csak egy vastag hangszórókábelt kell vinned a kocsi felétől hátra, ami a legolcsóbb eleme a rendszernek...
Üdv a lejtőn!
Új hozzászólás Aktív témák
● A topikban TILOS hirdetni!
● Az összefoglaló elolvasása kötelező, a legtöbb kérdésre választ kapsz.
● Az összefoglalóban megtalálható kérdésekre NEM válaszolunk.
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Wuthering Waves
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Ford topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Horgász topik
- Apple MacBook
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG STRIX G15 G513IH Gamer notebook - R7 4800H 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1650 4GB WIN
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
- HYNIX 2GB DDR3 RAM eladó
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest