Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz weres78 #32815 üzenetére

    Véleményem szerint, ha könnyebb letörölni, akkor nem tesz neki jót. A jó dolgokért meg kell szenvedni, de amúgy közel sem annyira vészes, ha az ember lehellet vékonyan viszi fel, persze vannak termékek amik egyszerűbbek. A másik dolog ami könnyíti a visszaszedést, az a friss mikroszálas. Egy darabot ugye 8 rét lehet hajtani és így is simán el lehet lőni 1 autóra 3 rongyot. Ha megszívta magát anyaggal, akkor sokkal nehezebben törli le.

  • jozsi252

    veterán

    válasz weres78 #32815 üzenetére

    Polirtech oldalon is fent van hogy be kell nedvesíteni, illetve külföldi oldalon is olvastam hogy érdemes egy nagyon kicsit benedvesíteni az applikátort. Meg egy másik kozmetikás topicban Carpro-s Bence is írta egyik személynek hogy be kell nedvesíteni. Hogy mi az igazság nem tudom. Van-e különbség a száraz illetve nedves felvitel között.
    Amúgy kb. 1.5 óra alatt meg is csináltam az egész kocsit. Egyszerre sok elemen nem dolgoztam, és olyan 5-7 perc közötti volt a száradási idő. Ha annál többet vártam akkor kicsi nehezebb volt visszatörölni. Illetve utána az ujjam végighúztam az egyik kisebb elemen és nagyon jó csúszós felület maradt vissza. Ég és föld a zsírtalanított felülethez képest. Úgyhogy innen nézve szerintem sikeresen felkerült a felületre. Ha valami nem lett volna jó akkor nem ilyen csúszós lett volna felület szerintem. De majd meglátjuk hogy 1-1 nagyobb esőre hogy reagál.
    A végén mikor a hátsó lököst csináltam itt ott váltak le applikálás közben nagyon kis szemek a szivacs tetején lévő viaszból, gondolom mert sok volt már rajta.
    Igazából szép tiszta lett a felület mindenhol, semmi nem maradt vissza.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák