Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz salesman #30 üzenetére

    Jó reggelt mindenkinek.
    kammerer 1
    dgyuri tőlem szintén 1 szavazat.
    Ki mit vár a hifi rendszerétől kérdésre válaszolnék.
    Tegnapi meghallgatáson Tompinál is ez volt az egyik legnagyobb érték az élményben: a felvételek izekre szedését, részletességét nem steril felhanggal, hanem természetességgel. S ezt fantasztikusan tudja a TMP Classic :) Nagyszerűen vissza adta a Canton dobozom a hangját, nagyobb hangerőn is dalolva, könnyedén, nem fárasztva. Nagyon szépen kiszolgálta a Marantz NA6005 forrásként és DAC-ként, nem hiányzott hangrészlet, komolyzenei műnél egysuerűen sziporkázott, csodálatos élmény volt hallgatni ezt a rendszert :) S mi az irányzatom? A koncert, ahangverseny, a stúdiófelvétel időpontjában a mikrofon legyen a rendszerem. Amit a mikrofon kapott hangokat, amit akkor, ott rögzitettek a hangmérnökök, azt a hangot akarom meghallgatni, ha erre képes a rendszerem, akkor leszek elégedett. S ezt egy varázslatnak hivom, ami hol könnyeket csal a szemembe, hol fülig ér a szám, mert olyan hangot hallok...s ha ez megvan, akkor már egy szóval fogom hivni ezt a varázslatot, hangélményt, amivel a felvétel helyét megjelenithetem a hifi rendszeremen.
    Múltidézés :)
    Remélem Tompi hamarosan talpra tudja állitani a Magnum erősitőm, s tovább tudom tesztelni annak hangját, mert sajnos nagyon kevés időm maradt rá a meghibásodása előtt. Most csend van, de az emlékek zenélnek :)
    lancerboy, örülök Neked :) :R

  • #71562240

    törölt tag

    válasz salesman #30 üzenetére

    Nincs erre szükség, én pedig BIZONYOSAN NEM, tehát hiába erőlteted. NEM. Foglalkozzunk értelmes dolgokkal. Tartalommal.

Új hozzászólás Aktív témák