Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Jelentkezem, mint "első generációs" aTab5 tulaj. :)

    Nemrégiben vásároltam, ráadásul - talán kissé rendhagyó módon - elsősorban nem telefonnak, hanem tablet helyett, bár nem zárható ki, hogy a későbbiekben még telefonként is fog működni nálam. ;)

    Az alapvetően nem annyira szörnyű Navon Patinum 7 tablet-emet váltottam ki vele lényegében. A Platinum sajnos minden téren gyengébb az aTab-nál, kivéve a képernyő méretét tekintve, ám az azonos felbontás miatt képminőségre is az aTab győz. :P Tényleg mindenben veri, ami miatt elégedetlen vagyok a Platinummal: kb. kétszer erősebb, közel kétszer többet bír az akksija (ráadásul 2 db akku jár a telefonhoz) és praktikusabb is a méreténél fogva.

    Néhány dolog, amit eddig tapasztaltam az aTab5-tel:

    - az egyik hanszórója nálam nagyobb hangerőn recseg (amivel egyelőre nem foglalkozom, mert a tablet-et is nulla hanggal használom)
    - az FM rádió vétele nem az igazi (játszani kell a fülhallgató kábellel, hogy jó legyen)
    - az akku döbbenetesen erős, avagy döbbenetesen keveset eszik a gép - 24 óra alatt átlagban 1,5-2%-ot esik az akkuidő, folyamatos netezéssel több mint 6 órát bír, de az Angry Birds Star Wars-zal is 4-5 órát lehet egyhuzamban játszani vele (hozzátéve, hogy SIM kártya nincs a gépben, tehát olyan, mintha repülő módban használnám)
    - a tévé vétele nem valami acélos a lakásban (Pestről beszélünk)
    - az ABSW-n kívül nem tettem rá játékot, de ez "röccenés-mentesen" fut (a fiam nagy örömére) :D
    - sajnos nem kaptam fülest a géphez, amikor vettem (használtan vettem itt a fórumon), de kipróbáltam a hangját az extra mélyet produkálni képes Sony fülesemmel, és abszolúte elégedett voltam a hangjával :)

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.

    U.i.: Ha valaki küföldön szeretne ilyet vásárolni (bár a magyar gari és a mérsékelt ár miatt talán ennél a modellnél érdemesebb az itthoni vásárlás mellett dönteni), az ezeket a modelleket keresse:

    - első generációs aTab5: DaPeng i9230+
    - második generációs aTab5: P05

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák