Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz junkpod #57009 üzenetére

    Kinek ajánlottam én konkrétan és mikor?! Legfeljebb megemlítettem mint alternatívát, melyet ismerek (előnyeivel és a gyengeségeivel együtt) és viszonylagos megelégedéssel használok. Szubjektív felhasználói tapasztalatom és hosszú használati idő utáni megítélésem alapján, ergo miért is ne vethetném fel, mint lehetőséget. Ha -bár mindig kiemelten viszonylagosan- valamivel elégedett vagyok (a magam megítélése és elvárásaim szerint), akkor magamnak mondanék ellent, ha nem vetném fel -bizonyos elvárások kereteihez igazodva- ezt a lehetőséget is. És persze mindig megemlítve és kiemelve az esetleges hátrányait és a legtöbbször a lehetséges egyéb alternatívákat is. Ezt már kismilliószor írom le, mindig ugyan ezen lovagolsz, meg úgy állítod be, mintha én orrba-szájba a Himedia-t istenítve minden második érdeklődőnek, kizárólagosan ezt tukmálnám az orra alá. Lehet mondani, hogy bizonyos elvárásokhoz van jobb lejátszó, de azt, hogy a Q10/Q5 Pro egyenesen egy @#$# lejátszó lenne, azt nem. Az idézet is nagyon "korrekt" tőled, mert ismét csak a negatívumokat idézted be, a többi meg "kit érdekel?", nem a médiában dolgozol véletlenül, hogy ennyire reflexesen megy már sarkítás?! Mind 1 költői kérdés...

Új hozzászólás Aktív témák