Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz blakey #56996 üzenetére

    Hát, most sem írtál valami sok konkrétumot. Ez az "ez a baj", meg "az a baj" meg megint ilyen könnyen lerázós dolog. Az Amlogic chipek esetén is lehetne, hol "ebbe", hol meg "abba" belekötni, hogy mit nem tudnak ahelyett amit meg tudnak...

    Fogpiszkálós frissítés... OK.

    Mókolás? Ja, azt lehet vele. De konkrétan miért is?! Szerintem a DVD ferki-n kívül egyik "mókolható" hiba sem olyan nagy kaliberű. Nem tökéletes, biztosan nem az, sose írtam ilyet, sőt. Attól még viszonylagosan nagy megelégedéssel használom. Összevetés az LE-s Box-okkal?! NEM ez volt a célom, biztos jó kis cucc az úgy (én is tervezek majd egyet), de speciel mindent összevetve (az Amlogic hiányosságait, az Android-os funkcionalitás hiányát is beleértve) és azért valahogy mégsem cserélném el egy-az-egybe a Q10 Pro-t egy S905/x/912-es Box-ra... A képminőség, pedig ahogy írtad, ez így látatlanban nem dönthető el, de szóljon bárki, aki szerint jobb az Amlogic vagy Rockchip képe, mint a Hisilicon-é. Én eddig nem sok ilyen véleményről tudok...

    Amúgy: ha normálisan megfigyeltétek, eddig minden alkalommal, amikor szóba hoztam a Himedia-kat, mint alternatívát, szerintem elég korrekten említést is tettem az épp aktuális és releváns hibáiról/hátrányairól is. A most ezt kiváltó fenti posztomban sem volt ez másképp.

Új hozzászólás Aktív témák