Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz sbazsi #1 üzenetére

    haliho!
    na pont ilyen topicot akartam nyitni, de úgy tűnik te is hasonló problémával küzdesz.. :)

    nálam a lényeg.
    veszek a hálómba egy nagy tévét, rajta hdmi csatlakozó.
    nem akarom túlbonyolítani a dolgot, semmi másra nem kell, csak merevlemezről filmeket nézni.
    egy olyan dobozt keresek én is, amiben van egy 3.5-es hdd amiről a filmeket letudom játszani hdmi csatlakozón keresztül.
    és ennyi. a vinyót meg az asztali gépemről bármikor feltöltöm filmmel usb-n keresztül.
    kicsi, zajtalan és kész.
    ami fontos, hogy ennek a médialejátszónak lehessen frissíteni a kodek adatbázisát és firmware-jét internetről és játszon le minden formátumot amit ma használnak.

    kíváncsi lennék én is ötletekre, meg véleményekre, tapasztalatokra, hogy mi és miért jó..

    gondolkoztam olyanbam is hogy egy hdmi kábelt a másik szobából átvezetek a tévébe, de akkor meg kint zúg a nagy asztali gépem 400w-os táppal, tök feleslegesen zabával az áramot. de akkor meg valami távirányító kéne hogy a pc-t tudjam a másik szobából az lcd tc-n keresztül irányítani ugye.. erre talán még a logitech airmouse lenne megoldás, de 30rugó és macerásnak tűnik az egész...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák