Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LazloGogolak

    csendes tag

    válasz Razermazer #16 üzenetére

    Sziasztok!
    Köszönöm nektek a tippett, tényleg sokkal jobb mint a gyári FW, kezdjük ott hogy,
    1:HDD eddig hibátlanul kezelte, ellenben a gyárival ami már elején megfarolt hiába engedtem ki az összes féket jogoknál akkor se tudtam belépni néhány mappába.
    2 lényegesen megnövekedett a Wifi jelerőssége
    3. Guest hálózatok létrehozása a mi a gyáriba egyáltalán nincs mondjuk nem értem miért, gondolom marketing fogás vegyék a drágább routert amit persze biztos ugyanannyiért állítanak elő vagy még olcsóbban. :)
    3. az asus felhő nem hiányzik mert a ingyenes No-ip vel tökéletesen működik a távoli elérés, akár úton laptop -Bluetooth kapcsolat - mobil telefon - internet. kapcsolattal látom a otthoni HDD tartalmát.

    Most csak egy dolgon farolok míg rá nem jövök mi a hiba de ha tudnátok segíteni gyorsabb lenne mint egyedül.

    szal ha böngészőbe beirom a no-ip-s címem "ftp://sajátnév.zapto.org" - formában akkor a adott felhasználó és jelszava megadása után gyönyörűen megjelenik a böngészőbe a routerre kötött HDD tartalom.

    viszont azt nem értem hogy ha win7 nél új hálózati hely megadásánál érvénytelennek találja a mappát szal tovább se jutok az első lépésnél a hálózati hely címének begépelésénél.

    most nem vagyok még otthon de úgy router tűzfalnál ftp-is engedélyeztem, vagy más lenne a gond?
    Port Forwarding beállítás hiányára tippelek de nem vagyok biztos benne.

    GoGo

Új hozzászólás Aktív témák