Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz #72042496 #10 üzenetére

    Az Auzent a szoftverkörítés miatt kerültem. Gondolom méreteiben megegyezik a Creative verzióval, sőt nagyobb, ha jól emlékszem. Ezen kívül nem igazán vágytam egy módosított valamire. Lehet jó, de nem igazán volt már kedvem tovább kísérletezni olyan kártyával, minek nevében szerepelt az X-Fi szó.
    A Crossover frequency-t ugyanúgy 80Hz-re állítottam, mint azelőtt mindig, és hát a sub eléggé meg tudja remegtetni az asztalt már relative alacsony hangerő mellett is. Kárpátiát hallgatni egy élmény, de minden más is, még ha normálisabb mp3-ról is van szó. X-Fi-nek valahogy mintha dübörgőbb hangja lett volna, egy-egy tartományt szinte a nullára húztam, hogy a sok basszustól hallani lehessen a többi hangot is. A DX-nél érzem azt a rövid ütést, és csak akkor remeg az egész szoba, amikor kell, különösebb vágás nélkül. Összvissz a legmagasabb, és legmélyebb frekiket húztam feljebb egy kicsit, és élvezem még Crystalizer nélkül is:)
    A térhangzásról sokat nem tudok mondani, van. Az etalon filmem(Transformers) nincs kéznél, abban a harcjelenet jó összehasonlítási alap lenne. Olyan beállítások nincsenek, hogy hány centire, milyen szögben vannak a hangfalak, csak kicsi, közepes, nagy szoba, de nem is biztos, hogy volt rájuk szükségem. Hamarosan megnézem a másfél megás DTS-sel megáldott IE10000-et, remélem az élmény nem marad el :)

Új hozzászólás Aktív témák