Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz calamites #2293 üzenetére

    Elképzelhető, hogy rosszul osztottad be a cuccaidat.
    Ha jól tudom Edge kétszer nyomott all in-t az Egoistára, ami bár S-classon belül nem egy hű de gyors autó, de mivel ő TD-s, ezért pont a TD-t tudja nagyjából kikompenzálni neki, szóval pont jó amire akarja.

    Nézzük az én 3700 fölötti autóim:
    Porsche 918 4*, tokentokentoken... Huayra 4* dettó
    Apollo N is (5*)
    Ferrari F12 éppen elérheti a 3700-at epiccel, nekem még csak 3694, B-class de tudjátók jól, hogy ütős nagyon és vezethető is.
    SIN R1 5* megint nem átlagember autója...
    VLF Force 1 maxon 39xx, az abszolút reális bárkinek.
    Ferrari FXXK 3710 1db Epic parttal, ez abszolút reális csak nem túl jó autó.
    Icona 3901, ezt én szintén reálisnak tartom bárki számára, bár most nem tudom mi a helyzet. Nekem még meg lett, mikor a legend store is adta meg az eventek is.
    Szintén a Lykan is legends store credites időszakban lett meg, pokoli sok creditem ráment mindig 0-án voltam miatta, de ha jól tudom az most rém ritka lett, nekem meg 4012-n áll.

    Egoista token...
    Trion maxon, már ne reális a nerf miatt, nekem még kijött.
    Fenyrhez multiban kell(ett) toppon lenni, de azt is nerfelték (már a droprate-et nem az autót)
    Regera és Chiron, specevent token

    Ezek alapján átlaguser valóban nem sok jót remélhet, VLF, Icona azt annyi kb.
    Meg ugye van még az, hogy ezek közül rámész valamikor ha adják.

    Ja és Egoistából végül nekem csak 2 epic kellene az aranyhoz. Tényleg remélem nem az lesz a Terzo required rank majd, mivel az Egoistához valóban ki lehetett ingyen gyűjteni az összeset már.

    Ja és

    Szerdán update

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák