Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Amur #1806 üzenetére

    Csak közben 6k token meg 50k HUF...

    Biztos észrevettétek, hogy a weekly competition rewardokat felezték és az ára meg 1,5-szeresére emelkedett (ticket).
    Mondjuk ha marad mellette a C-class elite cup hetente akkor OK, ha nem, az aljas.

    Az a baj, hogy annak van esélye gazdagabbnak lenni, aki alapból gazdag. 4*-os Chiron (meg a többi cucc) nélkül nekem nem lenne Chiron + 570s mellett újra 6k+ tokenem. Pedig nullán voltam Chiron után.
    Szóval én a nagyon sokáig visszatartott költést se látom jó ötletnek, annál még a 2-3*-ig is jobb.

    A8-ban és AX-ben is ez volt a trend, ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz fejlődni, arra készüljetek. Eddig itt is ez történt.

    Az én fiókomnak többet segített, hogy mindenből van egy kicsi, mint hogy lenne pl. egy maxolt Egoistám. (az tudom hogy van másoknak itt)
    Vagy 918-am.

    Ja és a GL rájött, hogy hagyni a játékosokat "kincset képezni" és tartalékolni rossz, szóval arra is lehet számítani, hogy elinflálják a megtakarításokat.
    A8-ban sokszor vettünk pl. engine boxból és nem nyitottuk ki, több frissítéssel később meg benne volt az új.
    Na ennek decemberben a Centenarioval vége lett.
    AX-ben is elrontottam, pár száz dobozt nem nyitottam ki, a dropratet meg negyedelték, rekt.

    Gameloftnál a mohó azonnal legtöbbet algoritmus a nyerő kb. (kis gátlástalansággal és csibészséggel kombinálva)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák