Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    I Am kollega felvetese Bővebben: link es a ra leadott reakciok lattan ugygondoltam, hogy az Arckep request topikot nem kellene tovabb offolni, igy is katasztrofalisan nez mar ki, inkabb nyitok egy olyat, ahol a tagok es a moderatok egymas kozt a hasonlo, arckepekkel felmerulo barminemu kerdeseket beszelhetnek meg. Ugyerzem fontos, hogy az embereket kicsit osszehozzuk es megbeszeljuk a hasonlo dolgokat, ne a flame illetve az offolas menjen a request topikon belul.

    A topik celja nem az, hogy porogjon, hanem az hogy kulturaltan, ervekkel alatamsztva velemenyt nyilvanitsunk illetve a felmerulo kerdeseket vitassuk meg. Minden tovabbi hasonlo otletet is szivesen varunk!

    Viszont nagyon megkernek minden tagot, hogy - mind attol fuggetlenul, hogy minden velemenyt szivesen varunk - ne a mar kesz szabalyokat eroskodjon megvaltoztatni, illetve ne akarja minden aron elerni, hogy az o akarta ervenyesuljon, a donto szo mindig a modoke lesz.
    Szivesen varunk minden velemenyt, de a flamet es az offolast keruljuk. A topikot ugyis lehetne venni /mivel a motor nem tamogat semmifajta szavazasi lehetoseget/, hogy felmeres keszuljon, hogy a tagok hogyan allnak az efele ''kulonleges'' esetekhez.

    Akkor hagy kezdjem is a velemenyemmel:

    Yaye ackepevel 100%-ig egyetertek, megerdemli. A Holgyekkel kapcsolatban annyit, hogy reszben tamogatom az otletet, de en igy is hoznek letre kikoteseket, mert csak azert mert valaki a szebbik nembol valo, azert avatart kapjon, sok mas aktiv es hozzaerto, hasznos taggal szemben tisztessegtelen lenne. Viszont elismerem, hogy mivel ''kisebbsegben'' vannak es nagyreszuk megbecsult, kedves tagjai a forumnak igy adjunk engedmenyt.
    Viszont en mindenkepp kikotnek annyit, hogy legalabb tag ranggal rendelkezzen es legyen regisztralva a PH!-n legalabb 300 napja. Ha ezek a feltetelek teljesulnek, akkor innentol ugyanugy lehetne eljarni mint eddig, az Arckep szerkeszto topikban lehet tokeletesitgetni a leendo avatart, majd az Arckep request topikba linkelve a nagybetusok eldontik, hogy mehet-e.

    Reszemrol ennyi... :)

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    válasz Sianis #2 üzenetére

    En ugygondolom, hogy ennyi kan kozott becsuljuk meg azt a keves holgyet aki kozenk tevedt egy nem alapvetoen szepsegapolasos forumra /eze most kapni fogok :D/ hat ennyivel szerintem lehet kedveskedni nekik. :) /Meghat egyenjogusag ide vagy oda, megiscsak nok ;)/

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Nah felreertes neessek, nekem aztan ezzel nem lesz jobb, se rosszabb /mivel en kocsog mod vagok, nekem csak jar ;] :P/ nekem tetszett I Am otlete, hogy lehetne egy kis kedvezmeny a megbecsult noi tagjainknak is. En elmondtam a velemenyem, felolem lehet kedvezmeny, /vannak akik megerdemelnek/, viszont ugygondoltam, hogy ha mar a usereknek /elvileg/ tiltva van az offolas az arckep request topikban, mashova pedig az ezzel kapcsolas dolgok nemigazan fernek be, ezert ide johet. Viszont en is gyanitom, hogy flame-szagu lehetne egy-ket ilyen ''kivetelezes''...meglatjuk.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    válasz KrAt #167 üzenetére

    Varogass meg kicsit, ha majd el jon az idod akkor linkeld be az elkepzeleseid. Hidd el, nem te vagy az egyetlen, akinek mar ''nincs sok hatra'' :).
    Patience :)

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák