Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz Jace #255 üzenetére

    Megmondom őszintén, nem követtem mostanában a procik fejlődését, azt tudom hogy biztos erős a proci amit írtál. Ha annyit mondok munkahelyen 5600+ X2 , 2GB DDR2 800 és 256MB 7600GT -s gépek vannak, és nem nagyon van gond velük, akkor megnyugodhatsz a tiéddel sem lesz.

    Renderelésnél a proci erőssége illetve magok száma és a ram mennyisége lehet a mérvadó. Bár én nem archicadben renderelek :B

    Azt nem tudom, hogy SLI mennyire van hatással az archicadre.Illletve én úgy tudom, hogy SLI csak azonos típusu kártyával megy. Én inkább egy darab de erős kártyát vennék később. Pl 9600GT vagy 9800GT esetlegs 8800GT is jó ha találsz, ezekkel a kártyákkal garantáltan elleszel jó darabig, és biztos nem is fognak megfeküdni komolyabb 3D-s modellek forgatása során.
    Multkorában egy MX440-es kátyán próbáltunk AC11-et, ott már érezhető volt a 7600GT-hez képest hogy lassabb, pedig csak egy kis csház volt, de lehet a celeron proci miatt is volt :D

    A 8200-as Geforce szerintem erősebb az FX5700-nál.

    Nvidia tényleg jobb achez, mint az ATI. De ha ATI-t akarsz azzal is működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák