Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyantusz

    tag

    válasz FLeMiNG #232 üzenetére

    Elvileg nem kellene kajabálnia, mert nekem csont nélkül felment a 11-re a 9. Igaz Java-t cserél meg kuvik tájmot (régire) de úgyis vissza lehet rakni az újakat, no meg ott a Java-update is, magától felajánlja a két sw. Viszont ha Vista-t használsz, akkor az fog kajabálni a 9-re, mert a MS-igazolt inkopatibilitási listában benne van az AC 9. És gyakorlatilag is összeveszik a Vista a 9-el: ha más alkalmazás is fut a 9-el és szerkesztés (használat) közben átlépsz másik alkalmazásba ezt-azt matatni (pl. képnézegető: irfanview stb.) és visszalépsz az AC 9-be, kalap-sapka, lefagy. Bárminemű alkalmazás-váltás során ezt csinálja. Úgyhogy egy jótanácsot mindenképpen adok, ha szükségszerű Vista alatt 9-et használni: alkalmazásváltás előtt MINDÍG MENTSETEK!!! Ezt már jópárszor tapasztaltam (egy nap alatt 10-15 lefagyás elég volt belőle...), úgyhogy aki MS Vista-t használ, hogy kihasználja a 4 GB-os RAM-címzést, az felejtse el a 9 és korábbi verziókat. A 11 űberkirály, a 12-nek még csak nemzetközi verzióját láttam, de még nem raktam fel, már leszedtem egy ideje.

    Örülj ifjú ember a fiatalságodnak! (A prédikátor könyve)

Új hozzászólás Aktív témák