Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Szenvedek ezzel a BIM szerverrel, pontosabban a hálózati beállításokkal. A slusszpoén, hogy teljesen jó működő hálózat van a gépek között, tehát Samba szerver működik, látszódnak a megosztott mappák, pingelni lehet a gépeket, indítottam egy Age of-ot (csak próbának, természetesen nem játszom munkaidőben ;] ) ment a LAN játék is. De a szerver egyszerűen nem látszik. Csak egy módon tudunk ketten dolgozni, ha LAN kábellel, vagy direkt wifi kapcsolattal csatlakozunk egymáshoz. Akkor pöcc-röff indul látja. Minden egyéb esetben szar.
    Nyomok egy hálózati ellenőrzést AC-ben, nézze meg mi a gond, kipipál mindent, hogy van hálózat, kapcsolat, minden, de a szervert nem találja a másik gépen. Kezd kicsit tele lenni a tököm vele, meg a fapados beállításokkal amit kínál hálózati szinten (azaz semmit), ahhoz képest, hogy egy hálózati szerver program.
    Próbáltam DHCP szerverrel és anélkül fix IP-kkel, nyitottam portokat (bár az csak online munkához kellene)
    Tippeket elfogadok, mert nemsoká lenne egy 3. fél aki beállna :U

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák