Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Üdvözletem!
    Lenne problémám! Le akarom takarítani a kugli mesengert ami ugye az sms küldő lenne. DE! Először megvontam minden jogot. A Hisuite alkalmazással letakarítottam, a telón csak kilőni lehet eltávolítani nem! Mert a pc-s eltávolítás óta ott nem látszik a listában de a telón megvan. ABN- keresztül nem látom a telepített alkalmazások között.
    Ez kb olyan mintha valami szellem akp lenne. A legfurcsább eredményt produkálta a telefonon, ezért akarom teljesen kitakarítani. Amikor megnéztem az aku/processzor figyelést ez az alkalmazás vitte el a legtöbb delejt úgy, hogy havonta max 10db sms forgalmam van! Amióta kilövöm (mert még így is zabál) az aku idő drasztikusan megnövekedett. Valami olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, hogy egy agresszív adatcsapolás megy a telómon. Ugye az összes jogot amit tudtam elvettem! Tehát "tétlen" állapotban kellene lennie. De ugyanez volt a fosbuk előtelepített sz@rságaival is. Azokat letakarítottam szintén ADB-n keresztül de ez nem megy, mert nem találom a telepített listában. Esetleg valakinek ötlete? A teló egy HONOR 20 droid 9.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák