Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz #79335424 #97568 üzenetére

    Kipróbáltam az Elixir2-t, tökéletesen tudja a hangerőprofilozást, de vérszemet kaptam és megnőttek az igényeim, amihez viszont úgy látom épp nem elég a tudása.

    Ilyet szeretnék nem rootolt telefonon:
    - 1x1-es Widget
    - Rábökve feljön egy profilválasztó lebegőablak (nem tudom mi a rendes neve)
    - Rajta az előre összerakott profilok listájával, amikre rábökhetek (majd rábökés és a profil beállítása után a lebegőablak rögtön bezáródna)
    - A listákon ilyeneket lehessen állítani:
    ---- Teljesen néma üzemmód
    ---- Tetszőleges hangerős (utcai/irodai) üzemmódok
    ---- Adott hangerős üzemmód + fényerő maxra + Képernyő elforgatás funkció bekapcsolás + Waze indítás
    ---- Fényerő 1%-ra + Képernyő elforgatás funkció kikapcsolás + Waze leállítása

    Az Elixir2 úgy látom ezt csak úgy tudja, hogy behozza a teljes képernyős Profilválaszótáját, ahol a jobbra-balra nyilakkal tudok a profilok között ugrálni, majd az Aktiválás gombbal aktiválni valamelyiket, majd utána még be is kell zárni a Profilválasztó képernyőt (Home gomb). Ehelyett olyat szeretnék, ami az Elixir2 Hangerő profiljaihoz hasonlóan egy sima listában mutatja a fenti pár profilt, és elég csak rábökni valamelyikre, és már csinálja is, és nem kell lapozgatni, meg utána visszatérni a kezdőképernyőre...

    Van ilyen?

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák