Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaciokos

    őstag

    válasz #79335424 #81923 üzenetére

    Elvileg a PowerAmp, ha egyszer le tudta ellenőrizni a licenszet, az adott készüléken sose ellenőrzi többet. Lekopogom, de nekem szerencsére még sose volt vele problémám.

    Amúgy én még akkor kezdtem el használni, amikor itthon még nem is volt elérhetőek a fizetős Play Store tartalmak, és nem bántam meg, hogy kicsengettem az árát. Már akkor tudta a számomra fontos dolgokat:
    1. Könyvtárak lejátszása. Hagyjon békén minden artist/album/genre/... marhasággal.
    2. Véletlen lejátszás, de úgy, hogy a könyvtárakat véletlen sorrendben, de könyvtáron belül a számokat sorban.
    3. Jack bedug, zene elindul.
    4. Felül tudjon emelkedni azon a marhaságon, hogy a ki...ott Android állandóan le akarja halkítani a zenét, hogy óvja a fülem. 99%-ban nem fülessel használom, hanem kocsi erősítőre kötve vagy BT kishangfallal.
    5. Equalizer
    6. Buli mód: szépen paklászom a számokat be a queue végére.
    7. Full screen lock screen widget (de szép a magyar nyelv :) ), egyszerű (pl. swipe) album váltási lehetőséggel. Kocsiban menet közben nem akarok egy kis gombra vadászni, ha épp másik albumot szeretnék hallgatni.

    Persze ezeken kívül biztos van még olyan funkció, aminek a hiányán felhördülnék, csak nem jut eszembe, hogy hiányozhat.

    Mivel jól megy, azóta nem is nagyon néztem alternatíva után, bár lehet, hogy ezeket már másik lejátszó is tudja.

    A Music Folder Player elég fapadosnak néz ki a képek alapján, használat közben is az?

Új hozzászólás Aktív témák