Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #73795 üzenetére

    Köszönöm! Neked is, Darvinya!
    Igen, olvastam én is azt a fórumbejegyzést. Egy kicsit megmozgattam a csatlakozót, hátha, de nem tűnik kontakt hibának. Meg az Android Szakmaiban linkeltem az Alsa error sorokat. Egy kontakthibánál sztem nem lenne ilyen bejegyzés a logban. Nem akarok kitaglalni 7000 soros logokat, de a lényeg, hogy amikor csatlakoztatom a headsetet, akkor történik egy profilváltás. A profilokat is látom a rendszerben, az audio résszel kapcsolatos config fájlokban. Az Elixír szenzor tesztelőjével szoktam próbálni. Amikor átáll a headset profilra, akkor minden OK, az Elixír is gyönyörűen mutatja a decibeleket. De amint kihúzom és visszavált a belső hardverre, azonnal jön ez a mintavételezési problémával kapcsolatos hibaüzenet és az Elixír egy alapzajon kívül nem mutat változást. Közben tengernyi bufferelés, stb. Erről írnak a neten egyes bt. eszköz csatlakoztatás, vagy USB audio csatlakoztatás után előjövő hibaként (pl. Raspberry - knél). Bt. audioból többel is próbáltam és bár konkrétan nem emlékszem az esetre, de símán előfordulhat, hogy kipróbáltam az USB "hangkártyát", mivel droidos miniPC -n régóta használok ilyeneket.

Új hozzászólás Aktív témák