Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz catroot #64456 üzenetére

    Szóval neked, és mindenkinek aki a múltban segített,,,köszönöm a javaslatokat!

    Most vettem meg a Business Calendar-t,,feltelepült a free, ránéztem,megnyitottam a beállítások menüt, "átlapoztam" a nézeteket, és már repült is a (fejlesztők felé a pénz)pro verzió! F@sza :R Azt hiszem jó társam lesz!

    Az előzményhez még egy kicsi "nyavalygás"!

    Bár láttam ,hogy egy határ sz@r lett a Google új(Lollipop) naptára, mégis sz*pattam vele magam egy hónapig... :(((
    Valahogy mindig úgy gondolkodom, hogy ezeken a helyeken valszeg okosabbak ülnek nálam, mindig adok nekik esélyt! Hátha megszokom, hátha kiderül, hogy mégis van valami jó benne amit első blikkre nem tapasztal az ember...etc..etc..(és ez sokszor bejön,,vagy behajtom a fejem az igába, vagy rájövök, hogy csak időt kellet neki adni, hogy kiismerjem)
    Szóval volt kb. egy hónapja a naptárnak nálam, hogy bizonyítson...
    Sikerült neki bebizonyítani azt, amit elsőre láttam,,használhatatlan lett :(
    Persze akinek csak a napi nézet fontos, akár még jó is lehet,,de azt gondolom egy naptár ennél sokkal több kell hogy legyen.....nagyot csalódtam a "logikus, és innovatív" Googleban!

    De szerencsére itt az "új" társ (Business Calendar) indul a haverkodás ;) :R

Új hozzászólás Aktív témák