Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz #79335424 #65539 üzenetére

    CSak aztán nehogy a végén megint az legyen ,hogy "egy rakat sz@r xy cég és alkalmazása" (poweramp) ,mert nem sikerült, úgy "tuningolni" ahogy szeretted volna,,, ;] :D
    Hang és videotechnikusként (elég sokat ülök a vezérlőben pult mögött) mosolyogtam az automatizált droidos bejátszásodon.....csak akkor nem írtam mert itt mindenki nagyon felfokozott hangulatban volt, és emberhalált követeltetek véráldozattal :DDD De ha megengeded én azt mondom borzasztó sufnituning(adott helyzetben) amit akkor kitaláltál, még ha elvileg működött is volna, ilyet nem csinálunk..elképzelem ahogy az operában nem szólal meg a "harang" előadáson, mert automatizáltam(mondtad, hogy igencsak fontos lett volna a bejátszás).... :DDD
    Szerintem nem véletlenül vannak szakmák, és céleszközök(ha pedig a kollega lerakja, mert nyomja az oldalát, nem a rádió a hibás,,a kollegát kell p*csán rugni szvsz...)....
    De persze próbálkozni jó.....ÉS sokadszor ismétlem magam, azt csinálsz amit akarsz ;) :R
    Csak egy csendes vélemény volt (két virtuális sör között).....és nem kötekedés ;) :R pacsi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák