Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    Az azért furcsa,ezt komolyan gondoljátok,hogy "okostelefon nem játékra való"??? Na akkor várom hogy mire való!!! Telefonálásra? Netezésre? Arra pontosan megfelel bármi más is,ami nem okostelefon!!! Akkor miért is van okosteló???? Nekem mindegy hányan írjátok hogy "én pont olyan ember vagyok" Ettől nekem nem lesz jó a telóm. És még mindig ugyanott vagyok,hogy mivel nincs belepiszkálva a rendszerbe (root nincs),nem hiszem hogy így ebben a formában bármi is ennyire bekavarhatna,hogy így összeomlik. Mert ha minden nap más romot tennék fel,még talán megérteném,de nem így van. Meg ugye akkor felmerül bennem a kérdés,hogy aki romozik folyamatosan,annak miért nem kavar be semmi a telóján??? Talán hunfatal írta,hogy járjak utána mi kavar be. Most őszintén! Feltöltöttem a telómat,rádugtam pc-re,és újraindult. Ilyen állapotban hogy a francba derítsem ki hogy mi kavar be??? Ha hardweres baja van,azt megint honnan találjam ki? :( És mivel ráb...tam a garanciára,(későn tudtam meg,hogy egy bolti garancia csak ugyanott érvényesíthető) sajnos nincs módomban szervízbe vinni,mert ahol az előző tulaj vette,az nekem most cirka 400km-re van :( Nyilván nem fogok ennyit utazni miatta,picit sokba kerülne :( Egyébként meg az elképzelhetetlen,hogy mondjuk semmi illegális nincs a telómon,és mégis ilyesmiket csinál? Olyan nem létezhet?? Mert most gondolkodok rajta,hogy az említett Shift-en kívül mi van még rajta,ami nem playről van. Nehogy azt higyjétek hogy tele van a telóm minden vacakkal,nem így van!! 8GB-os kariból 6GB szabad,és mivel nincs root,még az sem lehet hogy azért ilyen üres a memkari,mert mindent áthelyeztem.

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák