Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    válasz olivera88 #58818 üzenetére

    Én több telefon- és ROM-csere során azt tapasztaltam, hogy ami már fent van dropboxon azt természetesen nem akarja újra feltölteni, csak az újonnan készített képeket.

    Más
    Eddig Evernote-ot használtunk, de szeretném kiváltani valami mással. Utóbbi időben ugyanis mintha semmit se cache-elne rendesen, legalábbis minden jegyzetet a neten keresztül tölt le újra, ráadásul elég lassan. Illetve egymással megosztott jegyzetek is nehézkesen használhatók. Persze prémium előfizetés megoldaná mindkét dolgot, de havi 5 dollár szerintem pofátlanul sok.

    Szóval szeretném kiváltani hasonló tudású jegyzetelő progival, ami tudja az alábbiakat:
    - alapvetően offline, de van benne online sync (akár saját szerverre, akár valamelyik nagy felhő szolgáltatóhoz)
    - notebook-ok a jegyezetek kategorizálására
    - jegyzetekben a szöveg teljeskörűen formázható, lehet listákat csinálni, van checkbox, kép is beilleszthető a jegyzetbe
    - közös / megosztott (shared) notebook vagy jegyzetek lehetősége, mindkét fél módosíthatja a jegyzetet
    - webes hozzáférés és Chrome böngészőhöz web clipper megléte előny

    Eddig egyedül a Microsoft OneNote-ot találtam ami elvileg tudja a fentieket, bár annak pont a mobilos kliense elég korlátozott, illetve az MS fiók és tárhely használata nem annyira vonzó számomra. Ezen kívűl viszont semmi, a régi konkurensek (Springpad, Catch Notes, stb) mind megszűntek :Y Fapados, faék egyszerűségű jegyzetelőből persze kismillió van, de minek sose értettem mi értelme van megcsinálni a hatvanadik egyenprimitív programot ugyanarra a célra, ha pont ugyanazt tudja csak mint a többi 59 primitív program...
    Valaki esetleg tud vagy használ más programot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák