Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz petipetya #47769 üzenetére

    Igen, van. Az előbb kipróbáltam. Nem tudom, hogy Chrome alatt milyen, de Dolphinban teljesen összekuszálta az oldalt és a lefordított oldalon görgetéskor nem jelenik meg a pinch-zoom gomb, pedig kéne.
    Egyébként szerintem a böngészőknél legfeljebb a beágyazott tartalom (pl. Flash) növeli érezhetően a processzorterhelést. Az addonok, adatok, cache inkább a ramot zabálják. A Dolphin esetében igen durván. A beta legutóbbi fricskája után felraktam egy elixír ram jelzőt a notibárra. Nálam asztali nézet játszik, képekkel, javascript -tel, stb. Szóval fullosan megy és gyönyörűen kirántja az S2 alól az 1GB ramot. Mondjuk alapból van kb. 800MB. Ha bezárogatok böngészés előtt, akkor olyan 40% körül indul a móka. Ez gyorsan lezuhan 20% -ra, majd onnan lassan de biztosan csökken. 16% -nál elkezd rakoncátlankodni a bt. egér és a szövegbevitel is késik. 14 -nél elkezd bezárogatni a rendszer. Ha ilyenkor egy hosszabb szöveget kijelölve, clipperbe teszek (vágólap alkalmazás), attól azonnal bezárul a Galaxy -s. Reboot! Ugyanezt a terhelést a mini PC (RK3188, 2GB ram) bármeddig bírja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák