Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Sziasztok!

    Ötleteket várnék arra, hogy miként oldhatnám meg olyan alkalmazásban a "multi account" kérdést, ami alapból nem képes rá. Pont csak a legkézenfekvőbb megoldás az ami szerintem kényelmetlen, ez pedig az Android beépített "user account" kezelője. Pont annyira fájdalmas átlépni egy másik Android accountba, mint a kérdéses alkalmazásokban kijelentkezni és újra belépni. Először ezzel próbálkoztam, de valami normálisabb megoldás kéne.

    - Instagram és Tumblr a kérdéses alkalmazások.
    - Instagram nem adja ki a feltöltéshez szükséges API-t, így alternatív kliensekből csak "viewer" van.
    - Tumblr esetében egy accounthoz több blog is tartozhat ezt tudom, de itt most több accountról van szó.
    - Tumblr-ből léteznek alternatív kliensek, de nem tetszenek.

    Próbáltam a Google Play-ben olyan appot keresni amivel lehetőségem lenne valamilyen módon multi accountot kezelni alkalmazásonként, de a többség csak olyat találtam ami a gyári Android user accountokat kezeli, semmivel nem vagyok előrébb.

    Még az is érdekelne, hogy lehet-e ugyan azt az alkalmazást kétszer is telepíteni valamilyen módon.

    Ha kell rootolok. Amúgy Nexus 7-ről és gyári, érintetlen 4.4.2 rendszerről van szó.

    Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák