Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phantomhive

    aktív tag

    Haliho.

    Kis segítséget/ötletelést szeretnék kérni.

    Ideadtak nekem egy Android telefont(Huawei 4"-os akármi, nem számít) és megkértek, hogy "egyszerűsítsem" le.
    Kicsit problémás nekem ez a dolog, mivel régen nem használok már androidot és akkor se törődtem ilyesmivel.
    Az úrnak az a gondja, hogy a hívás indítás "bonyolult" meg hogy jó volna a kontaktok mellett látni a hozzárendelt képet is(ezt hagyjuk meg mellékesnek szerintem.).

    A fő gond: Amire ő gondol az olyasmi lenne, mint nekem, hogy billzár ki - zöld phone és már ott üvöltenek a nevek, rábökök és megy a hívás.

    Neki az a nagy baja(engem is zavart), hogy megnyitja a hívádkezelőt és mindig a híváselőzmények jönnek be és ha megvan a név és rányom, akkor bejönnek a további funkciók ahelyett, hogy lőné ki a hívást.
    Hiába teszem az embert kedvencbe vagy matatom a menüt, nem látom ezt átkattinthatónak se a default fület, se azt h ne a kontaktinfókat hozza be bökésre.

    Szóval arra gondoltam, h biztos vannak hívásindító programok, amik testreszabhatóak.
    ismertek/használtok-e ilyet és ha igen, akkor van-e hozzá magyar lokalizáció?
    vagy van-e esetleg ötletetek a két fenti probléma abszolválására?

    Köszönök minden bárminemű segítséget.

    [...] and on the sixth day God created Manchester

Új hozzászólás Aktív témák