Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz madmike #38369 üzenetére

    Azt választottam, majd elmentem a Pocket oldalára, és megnéztem az anyagot. Bizonyos tartalmak (amik számomra a legfontosabbak lettek volna, egy táblázat formájában kellett volna megjelenniük) hiányoztak. A Pocket oldalon csak szöveges nézet volt, amiből hiányzott a táblázat. Ezek után megnyomtam az eredeti nézetet, ami meg elment az aktuális oldalra, tehát nem a mentett tartalmat mutatta.

    u.i. És mint mostanra kiderült, nem is megfelelők az adatok. Hogy érthető legyen elmondom mire lenne szükségem. Ha belépek az OTP felületemre, akkor ott az értékpapír műveletek alatt megtalálható a "Befektetési alapok árfolyama". Az oldal alján van egy gomb, amivel az adatokat excel formátumban menthetem. Ez így működik, de ehhez minden alkalommal be kell jelentkeznem az OTP felületemre. Azt nem tudom megoldani, hogy ez a táblázat automatikusan letöltődjön, az OTP nem teszi lehetővé. Viszont van egy másik oldal [link] amiről azt gondoltam, hogy ugyan azok az adatok vannak rajta, mint amit eddig letöltöttem. Mostanra kiderült, csak egy része található rajta, ezért az nekem nem megfelelő. Eddig ennek a letöltésével próbálkoztam, de nem tudtam megoldani az automatikus letöltést, és most már nincs is jelentősége, mert ott hiányosak az adatok. Ennyi volt, köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák