Hirdetés
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- iPhone topik
- Megvásárolható a Vivo X300 és X300 Pro Magyarországon, íme a hivatalos árak
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
crok
Topikgazda
válasz
pube111
#151155
üzenetére
Ha egy másik Wifi hálózattal működik rendesen (guest, most ez bármit is jelentsen pontosan) akkor nem hinném, hogy a készülék baja lesz. Ha még a router IP-jén figyelő weboldalt se éred el.. honnan gondolod hogy jó a kapcsolat? Azt mondod van IP.. de mi? Egy alhálózatban van a routerrel vagy mondjuk egy APIPA 169.254.0.0/16-ból "szerzett" cím? Lehet nincs azon a hálózaton DHCP-n neki cím adva mert fel van véve minden "megbízható" MAC de a te fejegységed WLAN MAC-je nincs benne a listában? A "guest"-el (hotspottal esetleg?) viszont ha csont nélkül megy.. akkor csak nem a készülék lesz a gond, legalábbis kis esélyét látom (állíthattad véletlen mért kapcsolatra vagy pl. a hálózat hozzáadásakor ha rosszul állítottad be és nem az eszköz MAC-jét használja csatlakozásra hanem random MAC-et akkor lehet IP-t se kap csak APIPIA-t..). Ha meg a "guest"-en megy akkor add hozzá a fiókot azzal.. ha fel lehet a fejegységre tenni APK-t mondjuk USB-ről akkor egy mezei terminál is elég lenne, ezen parancsokkal nagyon sok alap dolgot megtudhatnál:
ip addressifconfig wlan0
Látszik-e a wlan0-nak az IP-je amit DHCP-n kapott és egy alhálóban van a router-el?ip route show table 0
vagyroute -n
Látszik-e default via és utána a megfelelő IP mint next-hop (ami a router kellene legyen ideális esetben)?ping 8.8.8.8ping 1.1.1.1ping 208.67.222.222traceroute 8.8.8.8traceroute 1.1.1.1traceroute 208.67.222.222
Ezek a pingek / traceroute-ok működnek-e, válaszol-e a cél, végigmegy-e a traceroute?nslookup mobilarena.hu
Névfeloldás működik-e? Nem-e egy rosszul megadott (beégetett?) privát DNS cím az oka hogy nem jó..Nem, nem kell root ezekhez (se).
Új hozzászólás Aktív témák
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Motoros topic
- Linux kezdőknek
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- GoodSpeed: Ennél jobb Windows 7 Aero Skin nem igen van Windows 11-re (WindowBlinds 11)
- 3D nyomtatás
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Arc Raiders
- További aktív témák...
- Asztali PC , R7 5700X , RTX 3070 Ti , 32GB RAM , 512GB NVME , 2TB HDD
- Asztali PC , R5 8400F , RX 6700 XT 12GB , 16GB DDR5 , 512GB NVME , 750GB HDD
- Asztali PC , R7 8700F , RTX 3070 Ti , 32GB DDR5 , 512GB NVME , 1TB HDD
- 0 perces COOLER MASTER 650W MWE V2 minőségi tápegység! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)! 12V: 54A! ÁRON ALUL!
- MSI H81M P33 LGA 1150 alaplap
- 145 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090 (ELKELT)
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Precision 5560 i7-11850H FHD+ 100%sRGB 32GB 1000GB Nvidia Quadro T1200 1 év teljeskörű gar!
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3687, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
crok
mobilizmo

