Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merqree

    őstag

    Sziasztok,

    Használtam a keresőt (elég lazán vettem, mert csak az "outlook"-ra kerestem rá).
    Visszaolvastam pár száz hozzászólást, nem találtam választ és a nagy testvér sem igazán kényeztet el a találataival.

    Outlook alkalmazás, Samsung S10 vagy Huawei Mate 10 Lite (legfrissebb alkalmazásokkal, rendszer frissítésekkel) telefonokon nem tudom az email címzettjét kiválasztani.
    Konkrétan a jelenség/folyamat:
    megnyitom az alkalmazást, a jobb alsó sarokban lévő "tollra" bökve megnyílik az email szerkesztő. Az első beviteli mező a címzettek. Ide hogy a túróba lehet a névjegyzékben lévő nevekből berakni a címzetteket? Az zavar, hogy nekem kell fejből emlékeznem egy-egy emailcímre, és ez nem megy...
    Az alkalmazásnak adtam engedélyt arra, hogy a telefon névjegyzékéhez hozzáférjen.
    Az outlook.hu-n belépve (számítógépről vagy a mobilon böngészővel) látom a névjegyzéket.
    (A számítógép outlook programjával szinén látszódik a névjegyzék.)
    A telefonkönyvben pedig szintén látom (beállítás kérdése ugyebár) az outlook-os névjegyzéket, és szépen frissül is.

    Szóval az outlook mobil alkalmazás levélírás részében nem érem el a névjegyzéket.

    Van ötletetek arra, hogy mi lehet a baj?

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák