Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    Sziasztok kedves topiktársak! :)

    Az ajánlót átnézve és lehet figyelmetlen voltam, mert nem találtam olyan appot amit keresek.

    A helyzet a következő: Van egy cicusom aki már egy hete betegeskedik kb. Azt tapasztaltam, hogy ha nem engedem ki a kertbe, akkor nem jön rá a hányhatnék. Viszont nekem lenne több dolgom is amit meg kellene csinálnom, illetve este egy régi barátoméknál szállnék meg. Nem hagynám itt jó szívvel 1-1.5 napra, bár most már egy napja tünetmentes. (Jön, megy, fetreng, játszik, dorombol, minden ok, látszatra. Van egy régebbi telefonom ami most csupasz, "átköltöztem" az újba. :) Betenném az előtérbe folyamatos hangfelvételbe. Eddig nem is lenne probléma, van nagyon sok ingyenes app ami ilyen irányban hasznosnak bizonyulhat. De! én néha "belepörgetnék" online, ha nagy gáz van, akkor usgyi haza érte és go ügyelet! (Velencei-tónál lakom, cimbora: Bp)

    tl;dr: ingyenes appra lenne szükségem, ami mondjuk streamel tárhelyre és abba bele lehet hallgatni (beletekerni).

    Köszönöm!

    Remélem szerencsém lesz! :)

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák