Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumoo@gmail

    tag

    válasz Somatom #133011 üzenetére

    Többféle lejátszóhoz is tudtam kreálni home screenre (Nova) parancsikont ami azonnal elindítja a lejátszást, de azokat a parancsikonokat nem tudom hogyan lehetne elindítani E-robottal.

    Viszon a Music Folder Player jó tippnek tűnik, köszi.
    A többi lejátszóan nincs ilyen lejátszás folytatása induláskor opció, vagy csak én nem találtam.
    Konkrét lejátszási listához nem ragaszkodom, ha random elkezdi az egész könyvtárat nekem az megfelel, csak ne ugyanaz a szám szólaljon meg minden alkalommal.
    Szóval ez a probléma megoldódni látszik.

    Annyi a gond, hogy ha a program indítása után rögtön kérem a a home screen megjelenítését, akkor bezáródik az app, még mielőtt elindulna a lejátszás.
    Van E-robotban valami beállítható késletetés két utasítás közé, vagy új eseményt kell felvennem egy perccel későbbre?

    Nem tartozik szorosan ide, de amúgy is kiváncsi lennék hogyan lehet parancsikonokat szerkeszteni?
    Vlc-t indítanék úgy, hogy adott hálózati folyamot indítson el, de ehhez ugye kell ip, username, pwd.
    Asztali gépen nem gond, se win, se linux alatt, de androidon nem tudom merre induljak.
    Fileokban tárolja ezeket valahol? Vagy config fileban?
    Google hülyének néz, csak olyan találatokat hoz, hogy hogyan cseréljem le a képét a parancsikonnak és hasonlók.

Új hozzászólás Aktív témák