Hirdetés

Hirdetés

  • 54000 tonna

    lo Olvasom félálomban a cikket a fukusimai atomerőműről a Portfólión. 54e tonna így hirtelen nem mondd semmit, kéne valami...

  • Demót kapott a Metaphor: ReFantazio

    gp A játék érkezése már nincs messze, október elején fut be a teljes változat PC-re és konzolokra.

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    @ (#121479) Krill77: Nehezen váltok, annyira megszoktam ezt. Minden funkció egy az egyben ugyanaz, mint a böngészőben. Nem akarok "megtanulni" egy másikat, más ikonokkal, más dizájnnal. :(

    @ (#121480) -juc-: Jobban szeretem, ha egy felület egyezik / nagyon hasonlít az alap gmailesre. Gyári Samsung mail kliens is biztos jó lenne arra, hogy jelezzen, de fontos a kinézete.

    Windows Phone-ról jöttem át, képzelhetitek, mekkora felüdülés, hogy mindenre van gyári megoldás, persze értem én, hogy vannak jobb programok is mailezésre...de bízom abban, hogy javítják. Nem lepődnék meg, ha reggel már ott figyelne a frissített verzió.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák