Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    Sziasztok!
    2 funkcióra volna szükségem - ami akár egy appban is megoldható, de nem feltétel.
    1: Egy feladatlista kreálása
    - ami megjelenik a naptárban (Business Calendar), tehát az adott időben ébreszt (pl. van 3 feladat aznapra és 17.00-kor ébreszt, de nekem az is jó, ha alapból tud ébreszteni, nem kell akkor naptárba rögzíteni
    - a feladatokat lehet egymás fölé, alá csúsztatni, hogy melyik milyen prioritást élvez, (ne úgy, hogy szenvedsz a sorok másolás-beillesztgetésével, mert az instant agyérgörcs egy kijelzőn :))
    - ha kipipálok egy feladatot az többé ne jelenjen meg az elvégzendő feladatok közt (az is jó volna, ha az elvégzettek közt megmaradna, hogy mikor lett megcsinálva, de ez utóbbi azért nem feltétel)
    - kezdőképernyőre ki lehessen rakni widgetet, hogy egy feladatot nagyon gyorsan fel lehessen jegyezni
    2: Egy checklist kreáló app
    - lényegében annyi, hogy ha van egy checklistem kipipálok az 50 tételből 45-öt, elmentem, felhasználom, majd későbbi alkalommal ne kelljen egyenként a pipát kivennem a boxokból, tehát ilyen "untick all" jellegű funkció, érdekes módon ilyen nincs egyikben sem, vagy nem tudok róla
    - megosztható legyen másokkal
    Amiket próbáltam, de valami mindegyikből hiányzik: Trello, Evernote, Google Keep, Business Calendar, Word vagy Excel fájl Drive-on (természetesen lehet csak figyelmetlen voltam, erre akkor hívjátok fel a figyelmem :))
    Köszönöm

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák